Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Syn si v sedmi letech sám našetřil na kolo. Nekupoval hovadiny, kolikrát i od kolotočů šel s ušetřenou bankovkou. Něco teď dostal k narozeninám, pak vysypal pár tisíc z prasátka a oznámil mi, že by chtěl nové kolo a ne jen jezdit na otlučeném kole po někom. V prodejně překvapil prodavače výběrem, nenechal si do toho kecat a stál si za svým názorem. Tak jsem s radostí něco doplatil a dneska už machroval na zahradě.

A taky mě těší, že to není tablet nebo podobná hovadina.

 

Podle prodavače, dneska prý kola už nejsou mezi děckama v kurzu, sedí u počítače. A že by si samy našetřily, to teprv ne.

 

Tak mi udělal kluk radost. Aby mu to vydrželo.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě potěšila tato moje babička. I po víc jak 20 letech zvládla svůj první jarní start na první pokus ;)

A dělá mi radost, že firma pořád funguje a bez problémů pošle jakýkoliv náhradní díl!

 

post-33556-0-71518300-1493803155_thumb.jpg

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, koukal jsem včera večer na ČT 24. Normálně to nedělám, páč mě politika nebere, ale zaslechnul jsem přes den v rádiu v autě, s čím ten vocas Sobotka z nenadání přišel, tak jsem si zapnul večer TV. Pěkný kašpárkový divadlo se nám rozjelo. Chvíli bude legrace, i když to bude samozřejmě tragikomedie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, koukal jsem včera večer na ČT 24. Normálně to nedělám, páč mě politika nebere, ale zaslechnul jsem přes den v rádiu v autě, s čím ten vocas Sobotka z nenadání přišel, tak jsem si zapnul večer TV. Pěkný kašpárkový divadlo se nám rozjelo. Chvíli bude legrace, i když to bude samozřejmě tragikomedie.

No možná je to trošku jinak a nešlo to řešit jen tak: https://www.respekt.cz/politika/sobotka-do-posledni-chvile-premlouval-zemana-aby-kyvl-na-odvolani-babise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Že si náš prezident dělá, co chce, to víme, nicméně v článku 74 ústavy ČR se uvádí: "Prezident republiky odvolá člena vlády, jestliže to navrhne předseda vlády." Nečtu tam, že může odvolat, měl by odvolat, nebo něco jiného. Tak nevím. Nejsem ústavní ani jinej právník. Nicméně, jak jsem včera viděl, tuším v událostech na ČT 24, dojmy s pojmy si u nás plete více politiků, namátkou pan Fiala.

 

A omlouvám se, je to poslední, co k tomu píši, páč je to politika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policie kromě Pelty zadržela kvůli dotacím také Janstu a Březinu: http://zpravy.idnes.cz/redir.aspx?c=A170503_124845_domaci_fer&x=socialky_android_z

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...