Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Pekelný stroj :-) V jednom máš pravdu, že drahá kola mají citlivější díly, ale samozřejmě jízdní vlastnosti jsou úplně někde jinde. Třeba na mém praletém Rock machine mám původní řetěz, kdežto na dražším kole to dělám každý rok, takže věřím že některá dražší kola se tam rozsypala....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to držák :lol2:  za těch cca 15 let žádný problém,jen nové kliky na šlapky. Kolo si půjčil st. syn a někde jí urazil. Jednou za 2-3 roky nechám zkontrolovat a šlape se dál.

V práci máme jednoho kluka co dřív závodně jezdil,ten má kolo za nějakých 180 litrů a co jsme sem tam kecali tak ty jako lepší kola za 30litrů a víc také nestojí prý za nic,ale on je do toho blázen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to kluka nějak extra bavilo nemám problém mu koupit lepší kolo.  Napsal jsem jen,že dražší kola nevydržela,ty a Scifi jste hned po tom skočili jak slepice po flusu. Hlavně že máš pěkné drahé kolo a vypadáš třeba takhle... :lol2:

už jsem na tebe nechtěl ani reagovat ale podruhé se snažíš trapně vidět nějaký problém ve mě tak proč ne. takových tatínků jako seš ty jsem viděl hodně. příště až nás budeš chtít krmit bludy o tom jak tvůj syn nosí tu super bundu po tobě a ostaním dětem byla v těch drahých bundách zima tak si to nech. já na kole nejezdím a mám herku z mountfildu a stačí mi to, jen mi bylo ale líto tvého syna to je celý.  já měl kolo po otci, starou favoritku ale byl jsem z ní nadšen. za komančů ale bylá jiná doba. takhle se chovat k dětem dnes mi nepřijde nic k chlubení natož vytahování. ale klidně dej synkovy i tu starou bundu. bude určitě rád. stačí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle keci mě serou a přitom mě vůbec neznáš ty správnej tatínku. Už se nedivím,že ta mládež je taková jaká je.

kecy, co tě serou se píšou s ypsilonem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to držák :lol2:  za těch cca 15 let žádný problém,jen nové kliky na šlapky. Kolo si půjčil st. syn a někde jí urazil. Jednou za 2-3 roky nechám zkontrolovat a šlape se dál.

V práci máme jednoho kluka co dřív závodně jezdil,ten má kolo za nějakých 180 litrů a co jsme sem tam kecali tak ty jako lepší kola za 30litrů a víc také nestojí prý za nic,ale on je do toho blázen.

 

ono taky srovnávat dvě kola určená na zcela jiné účely, je přinejmenším zvláštní

asi jako srovnávat Formuli 1 a Oktávku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšilo, že jsem za odvoz sehnal kámen z kamenictví do základů. Objednal jsem si auto na 2 fúry. A nasralo mě, že mi před chvílí řidič volal, že stojí na půl cestě - naložený a nepojízdný. A to je jen první cesta. Kua fix!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako vazne, jsme u toho, ze někdo da detem kolo, který je 15 let stary, ještě ke vsemu v celkem slusny kondici... a proto je to automaticky nejaky tyran? Jako prominte, ale pokud svy dceri nekupujete iPhone za 20, nebo po prvním objeveni mensich lentilek na hrudi neinvestujete do nejnovejsi kolekce Victorias secret, tak bych vas poslal do Mauthausenu...

Jo a Scifi, nestydíš se za to, zes postavil dceram na nejaky zbastlenej domeček, ve kterym sukal kralik? No tohle udelat dceram, když sousedovic spratek ma urcite plastovej Trumptower v ruzovem provedeni od Mattelu...? Jako, jak se ted asi bude cejtit...?

Ještě nez tu všechny hromadne vyzves k veřejnému srovnavani delky penisu, nebo na MMA fight před mistni hospodou, je to argumentace dovedena do ad absurdum, a delam si z toho jen prdel.
  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BeeK86 - on si o to vraby tak nějak řekl sám tímhle postem v bike vláknu:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/6059-bike/?p=1947693

 

zkus postnout třeba do Rolex sekce něco podobného a zaměň si to za hodinky,

jaké empatie a porozumění se ti dostane  :D :D :

Přesně tak. Já reagoval na to. Taky už je to několikátý případ co to od Vrabyho tady tak cítím. Vůbec nechápu potřebu řešit cenu kol ostatních lidí ?? Případně přirovnání ty jsi tlustý- nemůžeš mít hezké kolo ( tohle mě třeba osobně uráží :) ). 

 

Stejně jako jsem se smál známému, který si nechal do obýváku nainstalovat repro od B&W z řady nautilus vč. odpovídající ostatní aparatury. A teď si přes to pouští hudbu přes telefon ze spotify a ještě k tomu přes modrý zub :) a vykládá jak je tam tak kvalita hned poznat....  No když mu to vyhovuje, mi to příjde trochu škoda.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...