Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

když je takhle hezky a maminky z okolí sedí u nás na zahradě tak se vysleču do půl těla a chodím tam s tamtím v ruce a tvářím se náramně důležitě.

hajzlové. njn pebe to odhalil :(

Filipe ja dúfam že pre umocnenie dojmu máš aj po gule zastrihnute jeansi a flanelovu košeľu s odtrhnutymi rukávmi a majstersky opasok s kladivom za pásom a samozrejme obuté big rig ako z mel rose place. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak. Úspěšně dokončená a daleko radostnější adopce naší malé princezny...Konečně už je naše a už nám jí nemůže nikdo vzít... :clap:Ale byla to dlouhá a celkem náročná, hlavně tedy byrokratická cesta.

Klobouk dolů, hlavně ať vám vše v tomhle byrokratickém bordelu vychází a holčička je spokojená v rodině a ně nějakých ústavech ("domovech").

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr.S.- jak dlouho se ti ten soud táhl? Mě na osvojení - první 4,5 roku a druhej, ten byl "bleskovej" jen 2,5 roku. Gratuluju.

Mondeo2 - jseš holt v tom správným věku ( seš starej, opotřebovanej a bolavej :cheers:). Též gratuluju a vydrž.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to kuncák7: tam nejde jen o ten soud, ale celkově, ty různý psychotesty, nějaký ten jejich přípravný kurz nebo jak tomu říkají a pak hlavně to čekání, než nás oslovili, že pro nás naší malou mají. Potom dojíždění do pěstounské rodiny, manželka tam týden bydlení, potom pěstounka taky asi týden u nás, potom první soud, druhý soud a mělo by to snad být vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr.S.- jak dlouho se ti ten soud táhl? Mě na osvojení - první 4,5 roku a druhej, ten byl "bleskovej" jen 2,5 roku. Gratuluju.

Mondeo2 - jseš holt v tom správným věku ( seš starej, opotřebovanej a bolavej :cheers:). Též gratuluju a vydrž.

 Díky, jo bolavej to jo......koleno v pr.. kotník zdrátovanej, vyjetý plotýnky, vlasů málo, kil hodně............ale ještě chvilku to půjde..... :lol:

mondeo2 - Tak vše nej. Těch pade uteklo jak voda co? Mě bylo loni a nechápal jsem.

Dík.No od tý doby, co se narodil mladej ( už dvacet let) je to hroznej šmelc.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to kuncák7: tam nejde jen o ten soud, ale celkově, ty různý psychotesty, nějaký ten jejich přípravný kurz nebo jak tomu říkají a pak hlavně to čekání, než nás oslovili, že pro nás naší malou mají. Potom dojíždění do pěstounské rodiny, manželka tam týden bydlení, potom pěstounka taky asi týden u nás, potom první soud, druhý soud a mělo by to snad být vše.

Drzim palce, ja to mel okoreneny o tahanice s biologickejma rodicema ( ma sestra a dva otcove ) a velice "prijemnou" socialni pracovnici. Drzte se a radujte se.

A co dnes potesilo me? Vysvedceni te mladsi ( jeste ji je 18 let ) ze tretaku gymplu ( az na tu znamku z chovani, kterou vyfasovala jako ostatni na zaverecnem sportovnim kurzu minulej tyden - nejake to vinko ) a starsi ( 21 ), ze dnes udelala posledni zkousku na vejsce v tomhle rocniku.

Mam ted dva mesice relativni klid :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me potesilo, ze jsem se vcera strasna zliskal, prisel domu v sest rano. A kdyz jsem se snazil udelat si dymku a moje nejvetsi starost byla at se nepobliju, tak maminka meho spolubydliciho (prijela za nim na navstevu) se me porad ptala kde je.(najednou vbehl do nahodne projizdejiciho autobusu ;) a pak dve hodiny nebyl) Spal jsem asi ctyri hodiny ,ale rano vstanu a poprve po vice jak mesici me vubec neboli klouby a je mi skvele ;-) Fakt strasna uleva ikdyz asi jen kratkodoba. Tak a ted mi reknete proc bych se nemel stat tim alkoholikem ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me potesilo, ze jsem se vcera strasna zliskal, prisel domu v sest rano. A kdyz jsem se snazil udelat si dymku a moje nejvetsi starost byla at se nepobliju, tak maminka meho spolubydliciho (prijela za nim na navstevu) se me porad ptala kde je.(najednou vbehl do nahodne projizdejiciho autobusu ;) a pak dve hodiny nebyl) Spal jsem asi ctyri hodiny ,ale rano vstanu a poprve po vice jak mesici me vubec neboli klouby a je mi skvele ;-) Fakt strasna uleva ikdyz asi jen kratkodoba. Tak a ted mi reknete proc bych se nemel stat tim alkoholikem ? ;)

 

já myslím, že bys v tom měl pokračovat, alkohol léčí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...