Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

kuncák7: Super draku, mam radost!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty ses teda ale dobrej debil

Já se tu s Jirkou tak trošku štengruju, a ty takhle? Já věřím, že můj vtip pochopil. Vzhledem k tomu, kolik mám na japonských motorkách najezdeno.... A on to ví.

Nu a ty evidentně ne. Mně to nevadí, asi jsem měl přidat smajlika aby to pochopili všichni... Za to se tedy omlouvám.

Mej krásný den.

Marek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi udělala radost moje drahá. Po kratším váhání si jako náhradu svých starých a strašných baterkáčů vybrala Seiko pětky. Už jsou na cestě, budou jí slušet :) Další tikající magor mezi námi...

snkl51k1-1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncak7 - gratulujem , našiel som obrázok :eek:  a to som nemal robiť takto pred obedom :frusty:  ešte že sa to podarilo  :clap:

DaveG17- pekné super,

za mnou prišla moja,že keby som si kúpil biele DJ 36ky že ona by si ku nim kúpila bielu kožku, že šak to vôbec nie je ťažké tie remienky meniť a by si ich mohla požičiavať   som sa skoro p.sral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncak7 - gratulujem , našiel som obrázok :eek:  a to som nemal robiť takto pred obedom :frusty:  ešte že sa to podarilo  :clap:

DaveG17- pekné super,

za mnou prišla moja,že keby som si kúpil biele DJ 36ky že ona by si ku nim kúpila bielu kožku, že šak to vôbec nie je ťažké tie remienky meniť a by si ich mohla požičiavať   som sa skoro p.sral

To mas z toho, ze si moc zvedavej :-). Nebylo to zdaleka tak hrozny jako jiste na obrazcich, ale otravovalo to.

A dik vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi udělal radost kamarád. Přijel, má čas, dáváme si 400g burger a uvidíme, co bude dál... :D

 

post-33556-0-94498600-1499772943_thumb.jpg

 

P.S. Kamarád vzkazuje, že na fotce není vidět, jak to bolí, když to je uvnitř v nás... :)

 

P.P.S. Strašák zdraví Manťáka ;)

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím toho prostředního jedlíka, jak na burger odložil tlapu, je jasný, kdo je tady pán. Pořádně splácnout, to je ten grif. :-)

Ten prostřední jedlík jsem já. Splácnout to nešlo, nakonec jsem zahodil tu apartní zástěrku, rozdělil to na 2 půlky a vzal si příbor. Jo a funím ještě pořád také :D

 

Edit: manželka měla poloviční - jen 200g a když už Stráša nemohl, já dojížděl její porci :lol2:

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...