Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Ahoj kamarádi,

nevím jestli díky chlastu přes svátky a nebo díky mé nepozornosti, ale nenašel jsem letos vlákno "co jste měli pod stromem".

Musím se Vám tedy pochlubit i když to normálně nedělám a ukázat novou akvizici od Ježíška dnes poprvé na ruce celý den.

 

Dělají mi sakra radost!

post-965-0-69895100-1514885705_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mě potěšilo, že jsem vydržel nezapojit do všeobecného flejmu posledních dní. Strávil po skoro měsíci na antibioticích moc příjemné tři dny na horách ve společnosti kamarádu, piva, vína a ginu :)

 

Skoro bych si i myslel, že jsem snad dostal i rozum a přestávám se vyjadřovat ke každé blbosti, ale moc bych s tím raději nepočítal ;) 

 

Jo a Longu gratulace k POčkám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě potěšilo, že jsem vydržel nezapojit do všeobecného flejmu posledních dní. Strávil po skoro měsíci na antibioticích moc příjemné tři dny na horách ve společnosti kamarádu, piva, vína a ginu :)

 

Skoro bych si i myslel, že jsem snad dostal i rozum a přestávám se vyjadřovat ke každé blbosti, ale moc bych s tím raději nepočítal ;) 

 

Jo a Longu gratulace k POčkám. 

+1, komplet :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Longu parada. To te tak inspirovala ta schuzka s Bondem o dovoleny?

 

Přesně tak, ale to asi slyšel Ježíšek. :-) Jsou to s Deep Sea a  Steel Fish nejtěžší hodinky, ale jsou velice nositelné. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zacal pouzivat ignore list a je to teda featura k nezaplaceni. Jeste teda kdyby to filtrovalo i citace ...

 

 

Mě potěšilo, že jsem vydržel nezapojit do všeobecného flejmu posledních dní. Strávil po skoro měsíci na antibioticích moc příjemné tři dny na horách ve společnosti kamarádu, piva, vína a ginu :)

 

Skoro bych si i myslel, že jsem snad dostal i rozum a přestávám se vyjadřovat ke každé blbosti, ale moc bych s tím raději nepočítal ;)

 

Jo a Longu gratulace k POčkám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja zacal pouzivat ignore list a je to teda featura k nezaplaceni. Jeste teda kdyby to filtrovalo i citace ...

Taky jsem ho značně rozšířil, akorát ještě nefunguje v tapatalku. No a taky občas nevidím celé stránky ve vlákně "co mě právě naštvalo" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kamarádi,

nevím jestli díky chlastu přes svátky a nebo díky mé nepozornosti, ale nenašel jsem letos vlákno "co jste měli pod stromem".

Musím se Vám tedy pochlubit i když to normálně nedělám a ukázat novou akvizici od Ježíška dnes poprvé na ruce celý den.

 

Dělají mi sakra radost!

Gratulace! Omeg není nikdy dost. A pořádné hodinky musí být těžké, jinak by jsi jich nemohl vážit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to bylo na Frantu :)

Probehl tu (uz ani nevim kde) od nekoho seznam "mistnich prudičů". A Franta ac tyto Vanoce byl jako beranek, tak se nan stejne dostal :)

 A Franta sem ještě chodí ?

 

Asi měl hodně práce s tou pozicí Ambasadora :-)

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...