Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Z. Paul - mě ve špitále postrašili ať aspoň měsíc neběhám a celkově moc neblbnu abych si nevyrobil kýlu a nemusel tam znova, tak radši poslouchám, ale je to dlouhý, příští týden mě pustí aspoň do práce :-) jinak brzké uzdravení přeju 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Just a perfect day :-)

 

Jo víkend na horách vyšel fakt pěkně, byl jsem nedaleko od tebe, akorát teda místo výšlapu jsem jezdil a jsem rád, že i přes tu letošní nepřízeň počasí alespoň něco napadlo, takže se dalo projet i lesem :) Na zasněženou Sněžku se chystám taky, tak doufám, že mi počasí vyjde a bude jako teď.

 

post-25778-0-91938500-1517838410_thumb.jpg

 

post-25778-0-47934200-1517838406_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z. Paul - mě ve špitále postrašili ať aspoň měsíc neběhám a celkově moc neblbnu abych si nevyrobil kýlu a nemusel tam znova, tak radši poslouchám, ale je to dlouhý, příští týden mě pustí aspoň do práce :-) jinak brzké uzdravení přeju

Taky mě strašili kylou, tak doufám ze bolí jinak ji nepoznám :D

Taky se brzy uzdrav a co nejdřív vrať do procesu ;) díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak rok co sem vysekal cejchu na struhadlo a koupil plno novejch věcí na sebe... Mezi nimi i na ebay poctivej anglickej vlněnej svetr ve velikosti M. Protože nebyla nějak extra kosa, tak jsem ho vyndal až teďka. No jo, ale mezi tim šly objemy zase trošku nahoru..  :) . Takže jsem si objednal ten samej, ale o velikost větší. Ten menší jsem tady nabídnul v inzerci za super price a nikdo nic, ale pak jsem si říkal, že jsem ho teda měl rok ve skříni, ale je netknutej, tak zkusim (za to nic nedám) napsat prodejci jestli by mi ho nevyměnil za jinou velikost a barvu, případně, že bych mu dal nějakou kompenzaci. Týpek ať ho pošlu, že mi vrátí prachy zpátky. Tak mi vrátil prachy zpátky, ale udělal jsem mu stejnak kšeft a objednal si větší v jiný barvě. Tomu se říká péče o zákazníka.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabízel nové gumový koberečky a vak na lyže a "cenu nabídněte"... A na kolegovo upozornění, aby si pročetl pravidla nebo s tím šel na aukro, reagoval cit. "polib mi prdel". Tož tak, asi, slušně řečeno, neměl zrovna nejlepší den... :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl klasický závan entuziasmu.

Koupil jsem řemen od talošů.  Co se týče kůže... totálně spokojenej parchant.

Pak přišli zlepšováky.   Nejprve mi neseděla barva.  Jako med si představuji trochu jinak.  Tak sem máčel,  mazal,  kroutil, a zase máčel a  mazal.  Výsledek?  Kůže vypadá jako kdybych to našel na půdě v truhle po dědovi.  Jenže.  Ta spona taky nic moc.  Tak jsem hledal,  měnil, koumal a zkoušel,  a pak pomocí sikovovek upravoval a ohejbal, posléze smirkem brousil.  Ale jo dá se na to koukat.

No a pak to prošití?....  Nylonem.  Fuj.  Tak páračka a šití.

Výsledek?  Už jsem spokojenej.  Kdybych si to uměl z tý kůže i připravit dost bych ušetřil.

A pak někomu vyprávějte, kde ste to pořídili..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...