Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Potěšil mě zdejší člen mireg_san s dalším vytisknutým 3D modelem. Po stojánku na hodinky v designu loga chronomagu už mám i stojánek na telefon a je prostě super. Za vlnou už nemusím jen k moři, ale mám jí neustále na stole :)

 

post-25778-0-03138000-1518435226_thumb.jpg

 

post-25778-0-02618000-1518435230_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potesilo me, ze dnes asi porazim svou "nechut" k jedne hodinkove znacce, zde velice protezovanou a preferovanou a poridim si od nich jeden kousek.

Na mou chrono nemoc paradni lecba. Uz se na ne tesim.

Očekávám minimálně rolby, ne-li ještě něco výše  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím jen jsem byl zvědavej na Kuncákovu reakci.........a do toho Ty....... :lol:

V poho :-)). Typ vam nereknu ( az je budu mit v ruce ),jsou to vintage ( proste jsem je videl a zase se rozhodl odbornost hodit do kose a ridit se srdcem ). To zas bude p....r :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poho :-)). Typ vam nereknu ( az je budu mit v ruce ),jsou to vintage ( proste jsem je videl a zase se rozhodl odbornost hodit do kose a ridit se srdcem ). To zas bude p....r :-))

Tak to bohuzel nevyslo, vyzvedl jsem si fortis z generalky a prohlidl seika, bohuzel to byl strojkove srot a neslo to dat dohromady. Skoda, velka skoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to se me ptej :-), u seika jsem ztracen. Vintage, chrono, z roku 1976, s datem ( klasicke rozhodnuti- krasny, typ zjistuju az pak ).

Tak to rozumim, taky mam Seika v chronu z 1976. A shanel sem neco z toho roku dloooouho, az sem se dockal od mistniho clena.

Preji uspesny dalsi lov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No furt lepší, než se poddat umanutosti, kdy už je člověk vidí na ruce a vynechává mu zdravej rozum, řekne si, že se to určitě "nějak" udělá a nakonec jsou z toho jen vyhozený prachy a zklamání.

To znám,mám to občas s autama a to jsou pak šupy :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...