Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Jsem na 185ti, kámoš tomuhle říká příprava ,treniknk :-) A špoupli do mě piluli, která mě během deseti minuty dostala na devadesát aj ti to je prý blbě, tak douglas expresso, a teď to ukzeuje 132, a to prý je už ok :-) ?

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka je zpět, omluvila se a ...kecám :-) Nevím kde je a my pokračujeme v testu :-) Doktor toho má plné kecky a půjdeme asi domů :-) Mašina na měřeníhodnot zdá s e je rozbita, aspoň doktor to říká ....error :-) Já se poseru, to je strašná prdel, takhle dlouho dobře jsem se nenasmal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Syn má laní oči po své mámě. Dnes se na mě měkce podíval a řekl:?Táto, začnu dělat nový sport.? Já na to, že super a co to jako bude???? ?Začnu boxovat?. Spadla mně čelist, já jsem o boxu několikrát uvažoval, ale nikdy jsem nenašel koule s tím začít. Vzhledem k tomu, že mladýmu dlouho trvá, než se rozhoupe, ale pak většinou je držák, tak se na tohle hrozně těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsem po včerejší brutální pitce úplně v pohodě a doma také dobrý. Už máme zabalený baťoh a hurá všichni do skal :-) Za to doktor mi psal, že mu asi odbíjí poslední hodinka a jestli nevím kam jsme dali jeho prášky na tlak, že ho má strašně vysoký, cha cha :-) Huba mě ještě teď bolí jak jsme se nasmáli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že to bylo včera, ale musím to dát. Mě vážně potěšilo jak včera Petra Kvitová obrátila tenisové utkání s Wozniak, bylo to vážně drsný. To mě potěšilo tak, že jsem z toho nemohl usnout!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že to bylo včera, ale musím to dát. Mě vážně potěšilo jak včera Petra Kvitová obrátila tenisové utkání s Wozniak, bylo to vážně drsný. To mě potěšilo tak, že jsem z toho nemohl usnout!

 

No a dnes to otočila s Mugurza a má druhý titul v řadě - super!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...