Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Tohle je jasna palecnice. Chvili jsem premyslel i o spanelske bote, ale velikosti by ten tvuj vytvor sedel jen na deti, tak jsem to zavrhl.

Nechtel jsem to psat prvni, ale napadlo me to hned, jak jsem to videl - palecnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před dvěmi týdny jsem tu psal o DHL a neskutečně rychlém doručení z UK - bylo to za nějakých 19 hodin. Dnes možná trhnou nový rekord - stejné místo vyzvednutí i doručení, vyzvednuto včera v 16:30 a dle trackingu je to už v ČR, takže mají velkou šanci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu mi štveš :) Mě jde balíček z Honkongu už od 8.3. a zatím to ani nevypadá, že by se přiblížil k hranicím. Holt Hongkong post, není DHL :lol2:

 

Utěší tě alespoň když ti řeknu, že nový rekord nedali? O hodinu později, takže místo 19 je to 20, asi bych si měl postěžovat :D

 

Btw: Z Hongkongu mi jde taky jedna zásilka, ale tam ani nemám ambice to sledovat, až přijde, tak přide (snad) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásilka ze Singapůru, free shiping, bez černého petra, za 8 dní od objednávky na stole. To se mi líbí. Akorat jsem jeste neměl příležitost zkouknout obsah, pak se rozhodne jesli neaktivuji i protikladné vlákno :-)

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapí nazdar,

tak myslím, že jsem spokojenej parchant!

Poslední měsíc čtvery hodinky nové, k prodeji žádné a pro poslední si jdu myslí a doufám  dnes na poštu. :-)

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo, člověku mu fčera jedny hodinky pochválí a von už si jde dneska pro další..................to nemůže dobře dopadnout....... :lol2:

 

Hele koupil jsem si na prosincovou dovolenou jen hodinky na lítačku s GMT. Ale jdou od pátku ze Slovenska a nic. Moje prachy už tam jsou, tak nevím co se děje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...