Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

O ty napady bych se klidne podelil ( zrovna mi 2 napady nekdo poslal v 1.30 hod v noci na mail, jako pripominky k navrhu opatreni obecne povahy ). Rano jsem spolkl jedovatou slinu a vychutnal si je svym dotazem zpet. Uvidime.

O zmene jsem uvazoval, ale doprava me bavi a jak jsem tu uz psal, ve zmenach jsem posera.

Ono si nevybereš, vždy se najde někdo, kdo tě sekne, lidi vždy překvapí, v jakémkoliv  oboru. U nás na vsi mi vypráví příběhy paní v sámošce, asi vede to, jak přišla baba v úterý, že v pátek koupila chleba a už není dobrý?.. A co naděláš :death:

 

To Conrad : Doma je doma i bez večeře :D, tak brzké uzdravení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim,co furt mate proti spitalni strave. Nemocny zvirata taky nezerou, aby organismus nespotrebovaval zbytecne energii na traveni. A my jsme preci jen trochu sikovnejsi opice, takze to je imho ze stravy spitalu spravnej postup. A kdo je zdravej a chtel by zrat, nema v nemocnici co delat a ma se jit nazrat dom :D

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim,co furt mate proti spitalni strave. Nemocny zvirata taky nezerou, aby organismus nespotrebovaval zbytecne energii na traveni. A my jsme preci jen trochu sikovnejsi opice, takze to je imho ze stravy spitalu spravnej postup. A kdo je zdravej a chtel by zrat, nema v nemocnici co delat a ma se jit nazrat dom :D

Ty ses ucinenej novej ministr zdravotnictvi :-)), ale pobavils me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslím, že má pravdu..........

Přesněěě.Můj letitej kamarád říkával:

Je ti blbě? Tak to nesmíš měsíc jíst ani pít.

Na mě asi leze angína z klimatizace poněvač jsem taky pitomec,bolí mě v krku a nemám na jídlo ani pomyšlení a proto zítra natruc asi nepudu do práce, protože kdo nejí - ať nepracuje!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšilo mě, že jsem narazil na super knížku: Jak prodat vycpaného žraloka za 12 milionů dolarů od Dona Thompsona. Je to o zákonitostech, na kterých funguje trh s moderním uměním, Zvlášť některá popisovaná díla jsou fakt zábavná, třeba Milenci od Gonzáles-Torrese, což je 160 kilo bonbónů vysypaných do rohu = 456.000 dolarů.

 

I když máte poměrně skrovné bohatství, nic z toho, co si můžete koupit za milion liber, vám nepřidá tolik na vážnosti, uznání a obdivu jako značkové dílo současného umění ? za tu cenu řekněme tak středně veliký Hirst. Vozit se po světě v Lamborghini může být považováno za ordinérní. Venkovské sídlo na jihu Francie dělá o trochu lepší dojem, ovšem musí mít viničku a výhled na moře. Menší jachtu si může dovolit spousta lidí. Ale umění vás odliší, povýší. Velká a dobře rozpoznatelná tečková malba od Hirsta na stěně obývacího pokoje vám spolehlivě vyvolá obdivné: ?No né, snad to není Hirst??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim se smat. Ted sem dovezl vlacek na konecnou do Pardubic,prechazim na druhou stranu lokotky a lezi tu taska.

V ni notebook dell,ipad,lejstra. 

Nikde nikdo ,prece jen pokuseni -pak sem se sam sobe musel zasmat jakej sem kokot.  

V tasce mimo elektroniky jeste lejstra,pan navstevuje rekvlifikacni kurz pocitacovy na uradu prace.

Volam tam,evidentne jeste gprd nezaznamenali,podle cisla notesu jsem dostal mob tel na rekvalifikanta.

Dovolam se,strasna radost ,ze odjizdi v 13,38 rychlikem dal na Prahu.

Ja uz stojim mimo peron ,asi 600 metru ja odstavnejch kolejich.

Venku vedro jak piča...

Utikam,mam nohy v ponozkach a pantoflich posekakny od babaku a naletovych trav.

Predam panovi tasku,ten dekoval a v ruce 100ku,pry jako nalezene.  :D

Podekoval sem ,kilo jsemmsi nevzal a rikam mu:az bude nekdo nadavat na nadrazaky,ze jsme kurvy,slibte mi ze se ozvete a reknete ze nejsou vsichni stejni.  :)

Pan kyval velkou hlavou jako tucnak na palubce auta a dekoval. 

Blejsknul sem vam jeho zadek pri nastupu.    :D  cernej batoh na zadech,v ruce notes . 

Jsem uplne mokrej od potu,smrdim sam sobe  :)

Mozna ciknu jeste cete do rychliku,at mi ho pohlidaj,az bude vystupovat,at ma vsechno.  :D

post-1144-0-87324900-1528458575_thumb.jpg

post-1144-0-25549800-1528458658_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...