Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Tak , kdyz ho nechte zmacknu, to to asi pusti i do me, ne? Kurnik, jeste, ze jsem postavil v horach s nizkou prumernou teplotou, ale stejne. Teplota roste, jak zbesila. Na stredni Evrope me prave bavi, ze je tam malo jedovatejch brouku a jine haveti.

Neprokousne lidskou kůži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, Tome, pokud máš smůlu a zahryzne se do jemnějších partií, tak prokousne. Mě takhle pruhovanej křižák kousnul do vnitřního ohybu lokte, když jsem ho nechtěně zmáčknul při focení ploštic v trávě. Jed byl bez reakce, ale já obecně snáším jedy dobře. A u malého děcka nebo starého člověka s papírovou kůží by prošel skrz taky. To ale platí i pro další pavoukovce s dostatečně velkými a silnými chelicerami.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě takhle pruhovanej křižák kousnul do vnitřního ohybu lokte . . .

Dobře, ale ty jsi znám jako muž co se nebojí v pralese na konci světa, udělal jsi to schválně, viď? ;)

 

 

Fake news. Určitě by to rozjelo nekrotizaci tkáně a bolestivou smrt. Vzhled by tomu napovídal.

Rozhodně. Akorát je malej, musíš se nechat kousnout vícekrát za sebou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ona je otázka, kolik jedu jsem do tý ruky dostal. Ale štíplo to, kůži prokousl. Nekrotizace se nedostavila :) ale jak říkám, já neměl větší reakci ani na zmijí kousnutí a vcelku se ctí jsem ustál i žihadlo od mandarína.

 

Nickolas: mý děti s pavouky žádný problém neměly do doby, než viděly Harryho Pottera nebo Hobita nebo Pána prstenů... od tý doby se jich bojí a zdá se jim o nich. Přijde mi, že naše kultura tu technologii vyloženě podporuje:)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ona je otázka, kolik jedu jsem do tý ruky dostal. Ale štíplo to, kůži prokousl. Nekrotizace se nedostavila :) ale jak říkám, já neměl větší reakci ani na zmijí kousnutí a vcelku se ctí jsem ustál i žihadlo od mandarína.

 

Nickolas: mý děti s pavouky žádný problém neměly do doby, než viděly Harryho Pottera nebo Hobita nebo Pána prstenů... od tý doby se jich bojí a zdá se jim o nich. Přijde mi, že naše kultura tu technologii vyloženě podporuje:)

Zihadlo od mandarina - to by moh bejt peknej vtip od Martyho. A prej se cti... :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

 

Než se představa Martyho kresbičky začne zhmotňovat v myslích zdejších členů a nenapravitelně zničí mou mužnou pověst, raději rychle nabídnu odkaz:

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Sršeň_mandarínská

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...