Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Dnes mi na kontrole hodnej pan doktor dovolil si po třech měsících sednout, odložit berle a začít rehabilitovat :clap:  :notworthy:  :clap:  :notworthy:

(do té doby jenom ležet na zádech nebo břichu, nebo stát a chodit o berlích)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou je, jestli to celé bylo tak, jak nám servíruje, ale pokud jeho způsob osvěty alespoň k něčemu bude, tak na tom ani nezáleží a určitě palec hore. Holt ve dnešní době už asi funguje jen léčba šokem :)

 

Jinak mě potěšilo, že taky dělám něco pro dobrou věc, zapojil jsem se do běhu teribear a alespoň běhám pro něco a nejen na prázdno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou je, jestli to celé bylo tak, jak nám servíruje, ale pokud jeho způsob osvěty alespoň k něčemu bude, tak na tom ani nezáleží a určitě palec hore. Holt ve dnešní době už asi funguje jen léčba šokem :)

 

Jinak mě potěšilo, že taky dělám něco pro dobrou věc, zapojil jsem se do běhu teribear a alespoň běhám pro něco a nejen na prázdno :)

 

a to ti ty 200Kč vrátí až vrátíš ten jejich čip? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to netuším, myslím, že čip se nevrací, alespoň mi nikdo neříkal, že bych ho měl vracet. Těch 200 osobně beru jako takový prvotní příspěvek + pak samozřejmě to, co naběhám. Není to extra běh, okruh má 1,5km, prostoru není moc, takže vyhýbání taky občas složitější, tumplem když někdo běží, někdo jde, ale dá se to a člověk má dobrý pocit, že dělá něco i pro ostatní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...