Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

vyrobil řezačku :blush02:

hmm díky za sdílnost :-) já myslel , že ti to řezal děda Drchlík

 

to filtos : dík , dá se tam najít inspirace , plánuji říznout průmyslovou žárovku na pražičku kávy , mám něco nakoukáno na YT , ale nápadů není nikdy dost....

  Upraveno uživatelem Effe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaký to bylo?

Mně se to, jako milovníku žánru, líbilo a myslím, že to je důstojná pocta původnímu Carpenterovýmu filmu (spousta podobných scén, náznaků, retro nádech, skvělá hudba). Jedinej problém je, že vzniklo už takový kvantum shitózních pokračování a remaků filmu Halloween, že na to člověk jde s tím, že toto bude další z nich. Tenhle je podle mě ale určitě nejkvalitnější a je dobře, že ty všechny předchozí pokračování úplně ignoruje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

hmm díky za sdílnost :-) já myslel , že ti to řezal děda Drchlík

 

to filtos : dík , dá se tam najít inspirace , plánuji říznout průmyslovou žárovku na pražičku kávy , mám něco nakoukáno na YT , ale nápadů není nikdy dost....

 

promiň, zkusím pohledat nějaké fotky. Nečekal jsem že by to někoho zajímalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

hmm díky za sdílnost :-) já myslel , že ti to řezal děda Drchlík

 

to filtos : dík , dá se tam najít inspirace , plánuji říznout průmyslovou žárovku na pražičku kávy , mám něco nakoukáno na YT , ale nápadů není nikdy dost....

 

nevím jak žárovku ale flašky jsme řezali provázkem. Uděláš smyčku kolem, taháš sem tam, sklo se zahřeje a pak to hodíš do studené vody. Cvakne to a flaška je napůl. Nebo to taky dělají ohněm, ten provázek navlhčí lihem a zapálí. Pak se musí zabrousit hrany, je to ostré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak žárovku ale flašky jsme řezali provázkem. Uděláš smyčku kolem, taháš sem tam, sklo se zahřeje a pak to hodíš do studené vody. Cvakne to a flaška je napůl. Nebo to taky dělají ohněm, ten provázek navlhčí lihem a zapálí. Pak se musí zabrousit hrany, je to ostré.

Jde o asi 20-30 cm žárovku válcovitého tvaru , materiálu na zkoušení je dost :-) Díky za inspiraci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...