Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

to je nějakej instantní mědvěd nebo co ?

 

To je karetni hra Bears vs Babies. Od stejnych tvurcu Exploding Kittens. Mam docela rad The Oatmeal od ktereho to vlastne cele pochazi. Jestli to bude totalni kravina to nevim, ale vtipny mi to prijde dost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je karetni hra Bears vs Babies. Od stejnych tvurcu Exploding Kittens. Mam docela rad The Oatmeal od ktereho to vlastne cele pochazi. Jestli to bude totalni kravina to nevim, ale vtipny mi to prijde dost :-)

 

No tak podlě těch karet to bude dost hustý................ :eek: :lol2: :lol2: 

 

škoda že nevládnu moc anglicky bych do toho jinak šel

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to NSFW? Nějaký závadný obsah?

 

Edit:NSFW anglická zkratka pro "Not Safe For Work" (případně "Not suitable for work") = česky volně přeloženo jako "nevhodné pokud jste v práci". Označují se tak odkazy na stránky obsahující většinou vtipný či erotický obsah, který většina uživatelů nerada prohlíží na věřejnosti - například v práci či kavárně. Účelem je varovat adresáta, že pokud odkaz rozklikne a zobrazí - měl by se ujistit, že jej nepozoruje například jeho nadřízený či kolegové.

 

Zdroj: https://it-slovnik.cz/pojem/nsfw/?utm_source=cp&utm_medium=link&utm_campaign=cp

 

Aha, já žil v tom, že hry jsou celkově NSFW

Upraveno uživatelem Boudy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to NSFW? Nějaký závadný obsah?

Maji tam to NSFW pouzite trochu spatne, ale vyjadruje to neco co se nehodi, protoze je to v jejich podani dost sprosty. Takze ani do prace, ani detem. Ja to pro deti objednaval, tak jsem vzal radeji normalni verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšila mi zpráva, abych si vyzvedl knihu, kterou jsem měl objednanou. Před mnoha lety jsem ji měl v tom původním vydání a nějakým způsobem o ni přišel. Teď jsem na netu objevil, že bude vycházet v nové verzi, tak jsem neváhal. Možný tip na vánoční dárek.

 

Původní vydání                                                                                 

post-5787-0-42732200-1544112834_thumb.jpg 

  

Nové

post-5787-0-62054300-1544112925_thumb.jpg

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...