Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Mám fakt radost, že se mi podařilo zabalit všechny dárky, včetně těch velkých, měkkých hovadin typu pyžamo. Spotřeboval jsem sice balicího papíru a lepící pásky jako tři rodiny dohromady, ale...účel světí prostředky.

Proto jsem přešel na dárkové tašky, hotovo za minutu. A ještě po nich nezbyde bordel.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto jsem přešel na dárkové tašky, hotovo za minutu. A ještě po nich nezbyde bordel.

Byla to jedna z možností. Nakonec jsem si ale řekl, že se nenechám porazit balícím papírem a nebudu rodinu ochuzovat o možnost zničit mou několikahodinovou práci během pár vteřin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem dorazil darky! Asi sem objevil ameriku, ale lepsi, nez ty posrany izolepy co maj akorat tendenci se lepit samy na sebe, je oboustranna lepici paska. Drzi mnohem lip, pracuje se s ni taky lip a neni to na tech krabicich videt. Letos to takovy nervy nebyly. Teda hlavne taky protoze sem chudej a nemam na darky a nebylo jich tolik..

 

Cas na vajecnak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem dorazil darky! Asi sem objevil ameriku, ale lepsi, nez ty posrany izolepy co maj akorat tendenci se lepit samy na sebe, je oboustranna lepici paska. Drzi mnohem lip, pracuje se s ni taky lip a neni to na tech krabicich videt. Letos to takovy nervy nebyly. Teda hlavne taky protoze sem chudej a nemam na darky a nebylo jich tolik..

 

Cas na vajecnak...

Oboustranná páska mě taky zachránila!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...