Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

kuncak7 prave ze auta stoja uplne mimo baraku,kedze ich mam viac a na dvor sa mi znesta max3,do garaze 2 ,tak musim takto parkovat na takom separovanom parkovisku pred firmou.Najradsej by som ich vsetky mal doma.No a Bavorakmi som si presiel tiez od modelom 2002 to zacalo a potom x kusov roznych e30,e21,e30,e28,e34,e23,e32...,a to som mal niektore paradne kusky.No bol som blazon cely zivot :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncak7 prave ze auta stoja uplne mimo baraku,kedze ich mam viac a na dvor sa mi znesta max3,do garaze 2 ,tak musim takto parkovat na takom separovanom parkovisku pred firmou.Najradsej by som ich vsetky mal doma.No a Bavorakmi som si presiel tiez od modelom 2002 to zacalo a potom x kusov roznych e30,e21,e30,e28,e34,e23,e32...,a to som mal niektore paradne kusky.No bol som blazon cely zivot :)

U mě to byl jen vlhkej sen, nikdy jsem na to neměl. Takže obdivuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No len ked som na nich behal ja,tak to este neboli youngtimery,ale len stare kramy... :)

Nápodobně, v době co jsem po nich slintal se jich západ zbavoval jako starších aut, ale u nás jsi s tím honil vodu a balil ženský ( spolužačky ), za youngtimery bylo považováno něco jiné. Rozumíme si. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://zadymka.pl/2017/12/20/kurt-elling/?fbclid=IwAR0mtgTg71YK_w4MglMBKlaHaQAiGqTGW8w0VbSPAT0QnLjIxwZ36Bl0vAs

 

To bude masakr! Po 14 letech od Lucerny zase na živo a teď s velkým symfoňákem. To buďe uragán hudebních emocí a muzikantského mistrovství.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělá přednáška Daniela Stacha, pořad Hyde Park civilizace je z mého pohledu zdaleka to nejhodnotnější co se v ČR vysílá. Pokaždé když se na to dívám, tak mi to udělá radost a myslím, že je zatraceně dobře, že tu někdo tvoří věc která má opravdu obsah. Klobouk dolů. Viděl jsem všechny díly a je to lepší než jakýkoliv seriál :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...