Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Děkuji vy kamarádi, jinak slightly přes čtyřicet tano :-) Náš všemocný pán neodhadl pouze tělo a oblek anebo udělali chybku ve výdeji na skladě, už jsem se ptal, reklamace neberou...

Afri, též vše něj a v horách už na sebe dávej pozor, nejsi už nejmladší :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, já říkám že člověku je tolik na kolik se cítí :-)

Někdy na 20 a někdy na 80. Těch s tou osmičkou je kurde poslední dobou nějak víc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapa se mi podařilo naočkovat důkladně - před rokem nechtěl o hodinkách ani slyšet, a teď mi posílá zprávy ze služebky, kde mají v Paříži jaký vintážky :))

Upraveno uživatelem A_J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl samá párty a mejdan, takže jsem se cítil podobně :-) Manželka nezklamala, má dvacetiletá švýcarka už je notně pomlácená, tak jsem razbalil novou radost, a navíc to má super kleště. Jsem nadšený, tu značku mám od dětství strašně rád :-)

post-364-0-78440500-1554537329_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri je to přesně dvacet let co jsem se chystal do divočiny JAR a při té příležitosti jsem si potřeboval koupit nůž na přežití  :D

 

tak jsem si koupil tenhle Victorinox .... v Praze na letišti mi ho zabavili (už tenkrát), protože jsem si ho nechal v kapse a dostal jsem ho až v johanesburgu

 

použil jsem ho za těch dvacet let jenom jednou když jsem si chtěl otevřít na mysu dobrý naděje nějakej pytlík se žrádlem a hned jsem se říznul ..... a od tý doby jsem ho komplet neotevřel ..... až dneska ........ abych ti udělal radost  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri čtyřka na začátku je skvělé období. Už tě v okolí neberou jako cucáka, ani jako kmeta. Navíc síly na vrcholu, hlava s jasnou myslí.. prostě ideál. 

I když já mám čtyrku pomalu za sebou a ono je to snad čím dál lepší...

Jen kamarádi mě po padesátce nebudou chtít na čundru... smradi třicátníci..

A- ..jaký si to uděláš, takový to máš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně Radimk, je to v pohodě :-) Ypouši, musíš ho používat, je to fantastický nástroj pro jakoukoliv příležitost :-) Do JAR tě to neláká? Včera jsem mluvil s kamarády a začíná to tam být pro ně, speciálně farmáře docela na figu :-( Ale turisticky se to ještě dá, docela levně co je Rand už pomalu jedna ku jedny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...