Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Duku, Duku, kdyby ses nas zeptal, rekli bychom ti, ze e-bike je kravina. Ale ty neee, tys to proste musel vyzkouset. No, tak ted uz to vis ;)

Hoj se rychle!

Je tedy pravda že úrazů na elektrokolech je hodně, nebezpečné ďábelské stroje, říkám to furt :-)

Nemyslím tím samozřejmě tebe Duku, aby jste si to zase nebrali nějaké osobně kluci....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No to byla jen pratelska narazka na to, ze posledni znama fotka Duka byla s elektrokolem...a pak uz jen zlomene zada ;)

Taky mě to hned napadlo, ale nechtěl jsem být krutý :-) Ať máme rozdílné názory každý jaký máme, myslím že v jednom máme všichni za jedno, úrazy stojí za starou belu, tak na tebe Duku :-) Dneska jsem jel kvůli tobě jak posratý, ani ty sjezdy jsem si moc neužil...buďme rádi že to dopadlo jak to dopadlo, obratle dokážou napáchat haldu velkých problémů. Každopádně k rehabilitaci můžu elektrokolo jen a jen doporučit, asi nejrychlejší návrat do normálu.

post-364-0-78420500-1566124121_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika cyklostezka.

Na mapě jsem označil relevantní úsek

V bodě Start jsem dojel dvojici na trekingových kolech, jeli vzorně za sebou vpravo, pán vpředu, paní vzadu

Až do bodu 2 je to tam nepřehledné, tam by předjížděl jen blb

Od bodu 2 je krásný výhled a dá se bezpečně předjíždět, ale vím o bodu 3 - je to lávka přes Sázavu, občas tam někdo odbočí ze stezky doleva ?bez blinkru?

Proto jsem začal předjíždět až za tou odbočkou

Později se ukázalo, že ta dvojice si uvědomila ?tyvole my jsem minuli tu odbočku?. Pán prudce zabrzdil a zůstal ve své trajektorii, paní prudce zabrzdila a vybočila doleva. Bohužel zrovna ve chvíli kdy jsem je v levém pruhu předjížděl. Pravým koncem řidítek jsem štrejchnul o levý konec jejich řidítek, moje přední kolo se údajně otočilo o 180 stupňů a já prý udělal vzorný parakotoul s dopadem do trávníku vlevo od stezky, placáka na záda. Bohužel jsem měl kolem pasu ledvinku nacpanou nářadím, lepením atd. Ta ledvinka asi způsobila to, čemu se říká fraktura Co2 s dislokací kaudálního oděšku kostrče ventrálně o šíři kosti

Paní ani pánovi se nic nestalo.

Stalo se to asi v 10.30. Ve 13 hodin jsme měli odjíždět na cyklodovolenou...obávám se, že letošní nájezd se zastavil na 3700km

post-166-0-35829100-1566132664_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže předpokládám že tě dávali dohromady v Novém Městě. Moje sestřřenice tam primářuje rentgen a magnetickou rezonanci. Vždycky jen žasnu jak tam pacientům, nervózním a často vyděšeným, trpělivě vysvětlujou co na tom nálezu vlastně mají, místo takového toho "tady máte zprávu, nashledanou" 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže předpokládám že tě dávali dohromady v Novém Městě. Moje sestřřenice tam primářuje rentgen a magnetickou rezonanci. Vždycky jen žasnu jak tam pacientům, nervózním a často vyděšeným, trpělivě vysvětlujou co na tom nálezu vlastně mají, místo takového toho "tady máte zprávu, nashledanou" 

Jj, v NMnM. Včera tam byli všichni na jedničku s hvězdičkou, respekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, zatím jsem z větší části imobilní, což se projevuje mimo jiné tím, že chčiju stylově do cykloflašky :-( protože dojít na wc je práce na dvacet minut

A kadit můžeš do kolouška. Tak moje pani říkala tý vložce do kraťas, páč sem měl oranžovou tu výplň. Brzké uzdravení přeju, ledvinko!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslouchali jsme z druhé strany. Jenom mě vždycky štvou ty davy chytráků, co si myslí, že nám zaparkují na dvorku a ještě mají tu drzost hádat se s měšťákama, jakože oni se můžou dovýzt až ke vstupu a auto si nechat na libovolným záhonku, jedno čí je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...