Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Včera jsem si zkoušel nějaké starší věci a zjistil jsem, že se vejdu do kratasů co jsem neměl už skoro 2 roky a hlavně do bundy The North Face co jsem si koupil před 5-ti lety a nikdy se do ní nevešel. Paráda, ještě se teda před očima neztrácím, to zase ne, ale hrozně mě to potěšilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera tedy ta Metallica potesila. Jsem taky z Proseka a na Metallice jsem byl uz celkem trikrat, tak jsme s brachou jen vzali pivka do batohu a prochazkou sli na to pole za arealem. No a videli a slyseli jsme paradne, vyslopali par piv a docela zaparili v davu tak tisic nebo dva, kterej si to "za plotem" uzival stejne :-) Za me dobry :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem byl z Metallicy rozpačitý. Úplně mě ten koncert nechytl. Přišlo mi to odehraný trochu z povinnosti. Jeiný, kdo mě bavil, byl Kirk. U Jožina z bažin jsem si chvílemi přál, abych tam nebyl.

Edit: Ale abych nebyl takovy negativista. U One a Master of Puppets jsem se malem pocural

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem byl z Metallicy rozpačitý. Úplně mě ten koncert nechytl. Přišlo mi to odehraný trochu z povinnosti. Jeiný, kdo mě bavil, byl Kirk. U Jožina z bažin jsem si chvílemi přál, abych tam nebyl.

Edit: Ale abych nebyl takovy negativista. U One a Master of Puppets jsem se malem pocural

Seek and destroy, Frantic, Enter Sandman. Chybelo mi jen Murder One. Jozin z bazin by se dal kdyby to neopakovali, to uz bych byl radsi za Engel, ale to musim asi priste do Nemecka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový barevný crossover ODS a ČSSD.

Tak zrovna tohle přirovnání by mě asi v životě nenapadlo :-) :) :-) Naštěstí mě politika míjí, ale ty barvy jsou zajímavé jak jsou zapuštěny v safíru, při náklonu ruky mění barvu, oranžová jde až do červené, modrá úplně do černé, fascinující :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...