Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Mě to napadlo hned. :) Nejsem ale v žádné partaji. Na mě to je moc velká divočina, já jsem přízemní nudný patron. :)

Ale proti gustu...Ty si je vychutnej z plna hrdla, Afri.

Jasný, každý máme svoje :-) Mě ba naopak zklamal nový model na živo, aspoň za ty prachy co mě byli nabídnuty....

post-364-0-55970300-1566398269_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě potěšila holka, všimla si u mě jiných hodinek,hned si je zkoušela a že se jí líbí. Tak zůstanou (bral jsem si je na víkend, že možná půjdou do inzerce) :-)

 

Tvoje děvče má takhle chlupaté ruce ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrozně mě potěšil tendle článek vod Dfense. http://dfens-cz.com/rusky-sully-1-0/ Když si vodpustí kecy vo cyklistech nebo vo Lacinoj, je to radost číst. Na počest toho ruskýho pilota sem si pustil Sullyho a taky paráda.

Na Sullym sem byl v kině, to bylo fajn. Co do letadel, tak jeste dobrej film byl Bat*21, taky ho znam diky d-f. https://www.csfd.cz/film/6452-bat-21/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono tech pribehu se stasnym koncem je nastesti vic.

 

Co si pamatuju jeden z tech hodne neuveritelnych, tak jeden tupolev pristal bez podvozku (na betonovou drahu), na gondoly motoru. Myslim, ze ho zapomneli vysunout. Jenze pristali na spatnou drahu a proti nim uz rolovalo jine letadlo. Takze to orostovali a zmucene motory jeste tupovleva odlepily od zeme, par metru pred letadlem proti.

No a pak udelali kolecko, vysunuli podvozek a normalne pristali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@odjinud: Nevím které Tučko máš na mysli, ale z těch běžných (104134, 154) žádné gondoly motorů na zemi nemělo - což je při přistávání bez podvozku výhoda se kterou se v drsných ruských podmínkách určitě počítalo, nicméně něco jako "přerušení přistání a zvednutí čumáku" by za jízdy té roury po břiše nezvládnul ani sám velký agent Vladimir Vladimirovič...  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono tech pribehu se stasnym koncem je nastesti vic.

 

Co si pamatuju jeden z tech hodne neuveritelnych, tak jeden tupolev pristal bez podvozku (na betonovou drahu), na gondoly motoru. Myslim, ze ho zapomneli vysunout. Jenze pristali na spatnou drahu a proti nim uz rolovalo jine letadlo. Takze to orostovali a zmucene motory jeste tupovleva odlepily od zeme, par metru pred letadlem proti.

No a pak udelali kolecko, vysunuli podvozek a normalne pristali.

No ja ten pribeh znam trosku jinak, byli to madari se 154, zapomneli vysunout podvozek, nekde v Recku kdyz byli na finale tak na ne ceskej pilot co cekal na vzlet zarval do vysilacky ?go around malev!!? Oni dali plnej plyn, to letadlo se stejne dotklo kridlama a trupem drahy, ale kdyz solovjevy konecne nabehly na plnej vykon, zase se to odlepilo a podruhy pristali uz normalne. Nicmene ta 154 tam pak uz zustala a dala se do srotu.

 

Edit:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Malév_Flight_262

Upraveno uživatelem Pirx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...