Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Hreba

to hlavně potěšilo ty okolo, co za tebe měli odpovědnost... no ni?

Ale jinak dobrý, také to znám... :notworthy:

No, asi jo. Na druhou stranu měli podepsaný informovaný souhlas, tak by se s tím asi nějak srovnali :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si dost věříš, že budes furt stejnej... :-))

Právě že jsem jednou pět kilo nahoře, jednou pět kilo dole a tyhle gatě na pohodu, vyzkoušeno :-) Jsou trochu elastické, UV filtr, držej, no a jsou hlavně strašně pohodlné, nosím je i na treky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že jsem jednou pět kilo nahoře, jednou pět kilo dole a tyhle gatě na pohodu, vyzkoušeno :-) Jsou trochu elastické, UV filtr, držej, no a jsou hlavně strašně pohodlné, nosím je i na treky....

ono přes normální kalhoty jinak ten UV záření projde? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proto jsem si koupil rifle 17oz, to neprobodne ani Turek :)

No jasně :-) Ta proti komáří úprava je super u nás, to UV asi zbytečné. Ale zase na druhou stranu ve vyšších nadmořských výškách je to dobrý, třeba při výstupu na Kili jsem viděl hodně spálených zad přes hadry, já tedy také než jsem natáhl košili od Columbie s UV filtrem a byl klid. Opravdu to funguje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

proto jsem si koupil rifle 17oz, to neprobodne ani Turek :)

Presne tak. Hrube rifle blokuju UV niekolkonasobne lepsie ako hrackarske UPF50 oblecenie. A samozrejme ze cez oblecenie normalne UV neprechadza, len jeho cast. Zalezi od materialu (syntetika lepsia ako bavlna), farby (tmavsie viac) a hustoty. Ale povedat ze UV normalne prechadza cez oblecenie je samozrejme blbost, to by bol clovek rovnako opaleny na holom tele ako pod trickom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...