Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Je-li zábradlím myšlen ten klandr dokola, co vidím na obrázku, řekl bych spíš, že je to parádní opora (těla), když by chtěl člověk ven zpod pergoly zvracet. Akorátže na tu pěknou dlažbu by to byla škoda. Anebo k němu přivázat koně jako před barem v kovbojkách. Jinak máš pravdu, do pergoly foukat nemá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice až na konci sezóny, ale konečně je to hotové :) Teda ještě zábradlí tam chybí, ale radost z dlažby mi zastinila mysl :)

 

91f4b14dd7db059f44d2e1f429a32449.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ja ti naprosto rozumim, dnes odpo jsem polozil posledni cihlu moji terasy. jeste zitra omitnout zidku a uklidit, zbytek az zase na jare... :-)

f2d3eca73969886ffa30f2528da9ad38.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je-li zábradlím myšlen ten klandr dokola, co vidím na obrázku, řekl bych spíš, že je to parádní opora (těla), když by chtěl člověk ven zpod pergoly zvracet. Akorátže na tu pěknou dlažbu by to byla škoda. Anebo k němu přivázat koně jako před barem v kovbojkách. Jinak máš pravdu, do pergoly foukat nemá.

Nene, i když účel by to taky splnilo, sice jinej, ale splnilo ;) zábradlí je připravený ještě v garáži, aby nezavazelo nebo se nemuselo demontovat při pokládce dlažby. Foukat by tam nemělo bylo to celkem v cajku i když jsme tam měli jenom venkovní posezení na trávě.

 

Zabradli je tam asi proto, aby se melo kam pokladat grilovany maso, doporucuju rovnou udelat ze zabradli sirsi odkladaci pult nebo to budes jako ja dodelavat.

Je to kvůli větru. Na té kratší straně vlevo bude vevnitř gril, ten nějaký odkládací plochy má, ale vedle něho ještě menší stolek na přípravu ;) Jinak ta střecha je normálně sedlová, sníh tam určitě nezůstane nebo to určitě vydrží i kdyby ho bylo hodně. A že by uletěla se taky nebojím.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Upraveno uživatelem hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ti naprosto rozumim, dnes odpo jsem polozil posledni cihlu moji terasy. jeste zitra omitnout zidku a uklidit, zbytek az zase na jare... :-)

f2d3eca73969886ffa30f2528da9ad38.jpg

Jestlis to dělal sám tak teda klobouk dolu. Já jsem si tam vymyslel i svody do kanalizace, na pergole ze dvou ryn a na garáži a ?sklepu? taky dvě, navíc bylo potřeba to napojit na stávající dlažbu, která je mírně do kopce a přitom v pergole to mít v rovině. Takže jsem jenom připravil terén a zbytek nechal odborníkovi, já bych to buď nezvládl nebo dělal rok :)))

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Upraveno uživatelem hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestlis to dělal sám tak teda klobouk dolu. Já jsem si tam vymyslel i svody do kanalizace, na pergole ze dvou ryn a na garáži a ?sklepu? taky dvě, navíc bylo potřeba to napojit na stávající dlažbu, která je mírně do kopce a přitom v pergole to mít v rovině. Takže jsem jenom připravil terén a zbytek nechal odborníkovi, já bych to buď nezvládl nebo dělal rok :)))

 

 

ruku k dilu jsi vyznamne prilozil a to se pocita... :-)

bohuzel delal, puvodni terasa z betonovych dlazdic byla byla od baraku k tresni, manzelka si usmyslela, ze to chce o 90 stupnu otocit a jinou pokladku. tak jsem to nechal nacenit a protocily se mi panenky, i se zemnima pracema to vychazelo kolem 6tis/m2, navic termin byl taky mimo. Problem je, ze se tam neda zajet technikou a material se musi odnosit rucne cca 80m z nejblizsiho mista u silnice. Tak jsem se do toho pustil nakonec sam, od kvetna jsem se s tim patlal o volnych vikendech a odpolednech, kdybych to delal intenzivne, tak to da tak 14 dni v jednom cloveku, odhaduju. Ale aspon jsem se, coby financni kancelarska krysa, dost naucil... a to ego az zitra pozvu rodinu na grilovacku, prekona okolni stromy....

Jinak nejvetsi zpozdeni mi zpusobila dodavka klinkerek, ktera trvala 2 mesice, ale musim rict, ze to byla super volba, ta palena cihla je paradni, sel jsem do toho naslepo podle obrazku a naprosta spokojenost.

Upraveno uživatelem Robero79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám radost ze dvou věcí :

1)vcera mi prostřední neter sama od sebe řekla, že se mnou ráda pojede a přejde Fagaras. Dost jsem koukal. Navíc to chci jít jako zimní přechod (to ji asi neudělám) :-)))).

2)sbiram dřevěné křížky na krk na retizkach a konečně mám po dnešku i jeden vysvecenej-z Medjugorje (ač jsem hluboce nevěřící, moc mě to potěšilo), tenhle chybel, ještě si skočit v Mostaru z mostu do Neretvy a mám Balkán splněnéj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...