Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Ty jo, 200milionu (cca 1/5 vybraného výpalného) za rok se v OSA ztratí kde? Za platbu Decebelů, kteří se snaží hájit systém kolektivní viny?

Provozní náklady.

Tím že to není statní úřad, jak decebal správně poznamenal; je hospodaření zcela skryté a nepřehledné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No ty vole, já to vzdávám :-) Srovnávat placení zdravotního pojištění s mafiánskými praktikami OSY je přeci úplně zcestné.... Vraťme se k tomu článku, jak je možné že k roku 2008 zohledňovali obsazenost pokojů, a najednou ne. Odpověď je jednoduchá, chceme více peněz!!! A vidíme každý rok co zkouší, víc a víc, není to tak dávno co chtěli poplatky pomalu zdvojnásobit. Aspoň že je náš stát trochu rozumný, vézt to tady Afričani, tak už dáváme těm darmožroutům každej desítku měsíčně, protože odebíráme elektriku......

Afri já taky nejsem žádný fanoušek OSA, ani to nechci srovnávat :) Jen jsem upozorňoval na ten argument s tou kartou...

A tomuhle tématu prd rozumím, takže tím končím.

Mě teď rozčiluje daň z převodu nemovitostí, to je teprve zlodějna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže připouštíš že je možné že jsou poplatky vybrány v některých případech neoprávněně? Že je někdo nucen zaplatit za něco co nevyužívá? Že někdo doplácí na špatně stanovená pravidla? Ano, jsme ve správném vlákně. Těší mne že se někam dostáváme.

Hm, měl bys za svým poslancem a pro svou osobu si vyžádat výjimku ze zákona. Ale osovně si myslím, že nějakou kopii doma máš:-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Hm, měl bys za svým poslancem a pro svou osobu si vyžádat výjimku ze zákona. Ale osovně si myslím, že nějakou kopii doma máš:-).

Ak mam na jednom hdd kopie svojich CDciek, chapem ze z nejakeho dovodu mam za to nieco platit (aj ked to logicke nieje). Preco to mam platit aj za zvysnych 20usb klucov, 20sd kariet a 20hdd ktore doma mam ked na nich nieje ziadne AV dielo okrem mojich vlastnych?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provozní náklady.

Tím že to není statní úřad, jak decebal správně poznamenal; je hospodaření zcela skryté a nepřehledné.

Kdybys nebyl línej, tak by sis to našel. Kromě režie OSA a plateb autorům se platí spousta věcí, jako různé granty, podpory hudebním projektům, souborům, soutěžím, festivalům, charita  a tak podobně.

 

No, provozní náklady, těch reálně moc nebude - spíš část je lobbing u zákonodárců, část asi normální úplatky... Jo, slušnej job...

Jasně, zvláštní je, že OSA podmázla i Piráty, to mi hlava nebere, přitom před volbama křičeli, jak si na to došlápnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak mam na jednom hdd kopie svojich CDciek, chapem ze z nejakeho dovodu mam za to nieco platit (aj ked to logicke nieje). Preco to mam platit aj za zvysnych 20usb klucov, 20sd kariet a 20hdd ktore doma mam ked na nich nieje ziadne AV dielo okrem mojich vlastnych?

Ono by se asi těžko chodilo kontrolovat ke všem občanům domů, jestli si tam nahrávají jen svá autorská díla. Ale já nejsem zákonodárce, pláčeš na špatném hrobě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty vole, já to vzdávám :-) Srovnávat placení zdravotního pojištění s mafiánskými praktikami OSY je přeci úplně zcestné.... Vraťme se k tomu článku, jak je možné že k roku 2008 zohledňovali obsazenost pokojů, a najednou ne. Odpověď je jednoduchá, chceme více peněz!!! A vidíme každý rok co zkouší, víc a víc, není to tak dávno co chtěli poplatky pomalu zdvojnásobit. Aspoň že je náš stát trochu rozumný, vézt to tady Afričani, tak už dáváme těm darmožroutům každej desítku měsíčně, protože odebíráme elektriku......

Ty jsi milej, zkus už pochopit, že to je ten rozumný stát, který nařizuje OSA, jako kolektivnímu správci, co má dělat. A Afričani ať nám sem nic nevozí, s tím souhlasím.

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, flákám to, ale když já mezi tím studuju potápěčské lampy, blíží se odjezd do tepla:-).

 

Neblbni, já myslel, že máte poplach. Jako zaražený vycházky, žádný odměny, příděly potravin jen na lístek. Vždyť tu pokutu 10 mega nemůžete ustát. Pokud tedy jak tvrdíte, jste každej rok šul nul ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem blazen, na to jsi prisel z vyse receneho jak? No ale chapu, ze jsi ve stresu, hehe.

Jo jsem, nejsem schopnej se rozhodnout, kterou tu svítilnu pořídit.

edit: promiň, možná jsem špatně usoudil, že si myslíš,  že jediným způsobem, kterým je možno si vydělat na dovolenou, jsou peníze z OSA. 

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ses tu dyl než já. Jako bys nevěděl, že když se pustís do odpovídáni, budeš ukamenovan. Vysvětlování nemá cenu, něco o tom vím, taky si neumím pomoc, ale k ničemu to nevede. Můžeš mi věřit.

Hodně pevné nervy.

Jsem na Tebe málem zapomněl v návalu jiných odpovědí:-). Já si to zase tak neberu, vždyť je to furt to samý. Vždyť to znáš. A opakování, matka moudrosti:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by se asi těžko chodilo kontrolovat ke všem občanům domů, jestli si tam nahrávají jen svá autorská díla. Ale já nejsem zákonodárce, pláčeš na špatném hrobě.

Chapem ze vymahate to co zakon umoznuje. Ale ta obhajoba je podla teba ok? Ze tazko kontrolovat ku vsetkym obcanom? To by sme mohli vsetkych pokutovat kazdy den za rychlost, ved tazko ich kontrolovat. A urcite rychlost prekracuju, kazdy niekedy.

Ale chapem, ten zakon je zly. Verim ale ze tie casy koncia, fyzicke media uz nepouziva na hudbu/filmy snad nikto, verim ze to bude skor ci neskor reflektovane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...