Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

No tyvle... nestraš. Ale tak nějaké osobnější cítím,že je to lepší. Na bajk jsem se neodvážil, ale spinner jsem zkusil a jde to...

Jo to já byl dost blbej abych na kolo sedl už 6 týdnů po. A když doktor 9 týdnů po poručil ?rehabilitujte? tak jsem mu prozradil, že za chvíli vyrážím na trasu 50 km. Nevěřil, smál se, tak jsem ten den na truc dal 72 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mě potěšilo náhodné setkání u bezpečnosních schránek nejmenované banky...

 

Vedle stojícímu chlapíkovi jsem podal formulář, co mu u jeho přepážky zjevně chyběl... Borec poděkoval... Kouknu na ruku - tam Rolexky... Tak pochválím hodinky, frajer poděkuje... A bum, za pár slov bylo jasno - von to byl kolega odtud. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když člověku v práci vystřelí stěžejka, tak nemá moc na výběr. Použije cokoliv, aby nemusel hodinky odložit a fungovat bez nich...

 

post-33556-0-59292100-1579433003_thumb.jpg

 

Pokud má ale dobrou rodinu, tak někdo sedne do auta a přiveze mu originál díl z domova, aby to mohl opravit a nemusel trpět... :)

 

post-33556-0-61494500-1579433010_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina jsou uloženky, které leží v krabičkách. A točím na ruce cca 5-6 kousků. Teda, když je čas. Jelikož stavím dům, tak jsem buď v práci, nebo na stavbě. Z 90% teda na ruce mám právě "pracovní" Sawtoothy. A když je možnost a čas, tak je strašně rád vyměním za něco jiné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...