Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Objednavkovy system na vymenu ridicaku. Byl jsem tam vsehovsudy 3min. Uvnitr pritom peklo. A nejvic me hral ten nenavistny pohled lidi, jak jsem hned odchazel. Chlapi venku kourili a nadavali, ze tam jsou uz pres 2 hodiny...

Takze doporucuji objednat. Ted jeste pockat na volny slot na vyzvednuti noveho. Bohuzel budu 1 mesic bez platneho, ale tohle proste nedam. Tam bylo snad 500 lidi uvnitr ani se nevesli do budovy...

Ja to delal podobne s obcankou a pasem a pecka. Prumerny cas straveny v budove asi 7 minut se vsim vsudy. Ostatni taky hnusne koukali... |D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Di do prdele :-)

Cha, cha, no ale jako fakt, z nostalgie. Když jsem bydlel v Londýně, tak jsem tam byl před dlouhými lety v Hyde parku na buzerantském spichu, Elton John, George Michael, Boy George a právě Pet Shop Boys, no a hrozně rád na to vzpomínám. Prdel zůstala celá a já tam řádil do ranních hodin, pecka, a navíc tady u nás mě hodně baví akce právě ve fórum Karlín.... Do O2 arény už mě nikdo nedostane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16. Ja byl do tech letadel a pilotu hrozne zazranej. A vlastne me to drzi dodnes. Jsem takovy pako, ze kdyz prolitne Spitfire na Aviaticke pouti v Pardubkach nas letistem, mam regulerni husi kuzi. Jen uz nemam cas o tom tolik cist. Prelouskam Smrtonosna oblaka o bitvach v prostoru vychodnich Cech, rad zajdu do nejakeho leteckeho muzea a brecim u Tmavomodreho svetu. Ale ze bych lezel v monografiich Sveta kridel, to uz ne. Nejsem na to soustredeny.

Presne viem o čom hovoríš! Mám to podobne.. Raz mi jedna povedala, že som bol v minulom živote za vojny zostrelený na území SR. V lietadle sme boli dvaja. A preto mi vraj tak hrabe z toho. Teraz som s tým spoluzostreleným vraj kamoš. A presne popísala kamaráta, ktorý mi bol za svedka na svadbe a tiež je postihnutý ako ja. Ktovie kde je pravda, dnes som už starší a beriem to tak nejak s rezervou. Ale sem tam sa nad tým zamyslím a je to zvláštne, no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...