Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Vzhledem ke zdravotnímu stavu jsem zvládnul zajet nakoupit, natankovat a vyzvednout zásilku aniž bych po návratu odpadal únavou. Sice se neví co mi je, ale pár dní zpět byl takový výlet vysilující scifi, tak snad se blýská na lepší časy.

Chronický únavový syndrom

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestraš, trpěl tím otec a vím že to pak bylo dost blbý když zničehonic usínal, kvůli tomu pak nemohl řídít a samozřejmě ani do práce. U mě takhle blbý od minulého týdne, předtím v klidu i 50+ km vyjížďky na kole atd.. Vyšetření co mi dělali teď v nemocnici všechny ok, snad jen mírně zvýšený cholesterol, ale to přisuzuji vajíčkům na snídani ten den. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo si nepřeje, aby někdo jiný podobným způsobem poukazoval na fakt, že je pořád všeho málo...potažmo, že to co je, stojí za prd - např. ostravská hygiena říká že nové rychlotesty mají 80% chybovost, někde jinde si zdravotníci stěžovali že ty aktuálně dovezené roušky/respirátory jsou na vyhození atd. atd. atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže stát si nepřeje, aby konkrétni firma vyráběla desinfekci nebo ji firma může vyrábět po splnění zákonných povinností?

Mozna maji strach, ze zacne dochazet i alkohol. Takze zpet do sedel a vyrabet chlast, je to asi strategicka komodita :-) . A nakonec, treba bude platnej nejvic :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže stát si nepřeje, aby konkrétni firma vyráběla desinfekci nebo ji firma může vyrábět po splnění zákonných povinností?

 

Jsme v aktuální situaci - jsme certifikovaný výrobce sanitačních prostředků, mezi které patří i dezinfekce na ruce, povrchy. Alee. nechceme vyrábět neohlášenou dezinfekci , kterou si nechal registrovat 15.3.2020 Agrofert - Anti-Covid. Nemá potřebné atesty, jen výjímku MZ. Žádné testy neproběhly. Máme svoje řádně evidované, testované, ale nedostatek ethanolu, který zde dodává hlavně TEREOS TTD. Takže buď budete vyrábět náš produkt, nebo nic nedostanete, případně zbytky. Pokud je ale budete ty zbytky chtít zpracovávat, musíte si vyřídit celní sklad (ten do teď nebyl potřeba, protože jsme měli denaturaci jiným způsobem, ale TTS ji nechce provádět, proto je nutný Celník) - zde tolik do předpisů nevidím. Zřízení a zařízení celního skladu je ale v daném čase nereálné. Naše výroba běží na cca necelou 1/2, ale nemáme surovinu.

Zde ale dotaz - nemá někdo dopravu cisternami pro ADR, tř.3 - hořlaviny? Minimálníobjem cisterny 30 m3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem v ramci domaci kancelare pomohl dceri s kontrolou ukolu na tema export/import bilance CR.

Vse dobre, poslala to obratem do skoly, pac prvni 4 respondenti meli slibenou jednicku a odpusteni dalsiho zkouseni.

No, a co myslite. Ano, byla na ?bedne? :-)

Bylo to fajn zpestreni a vubec, zatim si nikdo nelezeme na nervy a mame doma pohodu a atmosferu.


 

 

 

....ale do hospody se uz tesim, ne ze ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem v ramci domaci kancelare pomohl dceri s kontrolou ukolu na tema export/import bilance CR.

Vse dobre, poslala to obratem do skoly, pac prvni 4 respondenti meli slibenou jednicku a odpusteni dalsiho zkouseni.

No, a co myslite. Ano, byla na ?bedne? :-)

Bylo to fajn zpestreni a vubec, zatim si nikdo nelezeme na nervy a mame doma pohodu a atmosferu.

 

 

 

 

....ale do hospody se uz tesim, ne ze ne :-)

Doteď tu dělám grafy te nejstarší, takže ti závidím a blahopřeji.

Jinak, zvládl jsem sám udělat dvě rousky, ano, vydělávat bych si tím nemohl (nebylo by to ani na slanou vodu), ale jsem na sebe pysnej (netere za stejnej čas udělaly 25 roušek vyšší kvality), ale i tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme se zenou vytvorili koalici proti detem. Je to dva na dva, ale ti haranti maji mentalni prevahu. Je jim vsechno fuk. A pak nepij...

Tohle jsem měl vyřešený-dokud budu starší než oni dvě dohromady, bude dle mého, ať se jim to líbí nebo ne. Měly spočítáno, že má nadvláda skončí v roce 2021. Bohužel díky elementu třetího dítěte už rok prohrávám na celé care :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme se zenou vytvorili koalici proti detem. Je to dva na dva, ale ti haranti maji mentalni prevahu. Je jim vsechno fuk. A pak nepij...

 

A kdo říká, že nemáme pít? Todle vlákno je fajn, hlavně Murphy mě dycky potěší svým přístupem, za to do těch o koroně už jsem si musel zakázat chodit.

 

No, je to divný, ale u nás tak celkem pohoda, vše tak nějak zvládáme. Jsme na konci vesnice, tak když vylezu, nikdo nevidí mě a ani já nikoho. Vyhovuje mi to normálně a teď ještě podstatně víc. Home ofiice (výrazně zredukovanej) se taky dá, takže vlastně největší obavu mám, jestli se ještě někdy přinutím chodit do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja chodim normalne do prace. Zena zdravotnik, smeny, nocni, vikendy... Skola je silena a to mame skolaka jednoho. Hrnou to ze vsech stran. Je s tim prace jak na kostele. Ty online veci sam nezvlada. Takze ho ucime ucivo, ucime ho s pocitacem, tisknem, fotime, posilame... Do toho s druhym cviceni + logopedie. Strasne ho to bavi! Ted rozebral nake lego, ze si ho postavi sam. No prd, samozrejme. Stavim jak divy. Miliarda dilku zapadanych v koberci. A jeste je musis nekdy pustit na vzduch. Mi zesedivi kadere!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...