Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Je to asi dva týdny co mě zlákala silnička. Horské kolo jsem zatím odložil a každý den odpoledne jezdím po okolních obcích. Potěšila mě tolerance motoristů. Objíždějí mě v dostatečné vzdálenosti, když jede něco naproti, tak počkají s předjížděním. Zatím žádný agresivní nebo nebezpečný manévr. :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, zceyee napsal:

Tykravo, von to ma jako zabavu a potesilo ho ze auta kvuli nemu brzdej. To jako vazne?

Dali napsal, že ho těší, že jsou řídici ohleduplní nic víc ani míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 4/26/2020 at 5:12 PM, Kapo said:

Proč jsi to vařil po celém obvodu a jak je podložný plech tlustý? To by určitě stačilo pár bodů rovnoměrně po obvodu.

No asi stacilo ale chcel som si to uzit... a plech ma cca 4mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Dali napsal:

Je to asi dva týdny co mě zlákala silnička. Horské kolo jsem zatím odložil a každý den odpoledne jezdím po okolních obcích. Potěšila mě tolerance motoristů. Objíždějí mě v dostatečné vzdálenosti, když jede něco naproti, tak počkají s předjížděním. Zatím žádný agresivní nebo nebezpečný manévr. :speak_cool:

cyklistika je jen jedna a silnice je nejvíc ;)
tak ať to hlavně dlouho vydrží takhle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi dorazil Ring Fit Adventure na Switch. Po dvou zrušených objednávkách v jiných obchodech asi bylo štěstí, že se vůbec něco objevilo “na cestě” a nakonec to fakt přišlo. Mimozemšťan opět nezklamal. A do mě


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi dorazil Ring Fit Adventure na Switch. Po dvou zrušených objednávkách v jiných obchodech asi bylo štěstí, že se vůbec něco objevilo “na cestě” a nakonec to fakt přišlo. Mimozemšťan opět nezklamal. A do mě


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
No tak náhodou jednou nezklamal, i to se může stát

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak náhodou jednou nezklamal, i to se může stát

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk



Já vím že tady má hodně fandů Ale já jsem fakt nikdy nemel problém.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já neměl nikdy problém, pak jsem rekonstruoval kuchyň a nakoupil spotřebiče, protože jsem to měl jak sázku na jistotu, skřet nikdy nezklame přece, a na dodávku jsem čekal 3 týdny, kvůli jednomu posranymu Aku šroubováků za asi dvojku, nakonec jsem koupil jinde a po dodání jim skoro vše vrátil. Stát se může všechno, ale nechtěli dodat neúplnou dodávku, než se dovolat na helplinku....porod, pořád jen, děláme co můžeme apod. To mě sralo nejvíc, ten jejich přístup. No a znáš to, od ty doby je nemůžu ani cejtit

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já neměl nikdy problém, pak jsem rekonstruoval kuchyň a nakoupil spotřebiče, protože jsem to měl jak sázku na jistotu, skřet nikdy nezklame přece, a na dodávku jsem čekal 3 týdny, kvůli jednomu posranymu Aku šroubováků za asi dvojku, nakonec jsem koupil jinde a po dodání jim skoro vše vrátil. Stát se může všechno, ale nechtěli dodat neúplnou dodávku, než se dovolat na helplinku....porod, pořád jen, děláme co můžeme apod. To mě sralo nejvíc, ten jejich přístup. No a znáš to, od ty doby je nemůžu ani cejtit

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk




Nevím no. Já si věci co nejsou skladem normálně nevybírám Chápu ty následky, co to v tobě nechalo, snad se mi to bude ještě nějakou dobu vyhýbat.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pockej, skladem bylo vsechno, potreboval jsem to na termin a rezervu jsem mel tyden, pri prevozu mezi skladama se jim ztratila jedna polozka z asi 8 a oni mi to odmitli nekompletni dodat dokud si ji interne nedohledaji. A to meli x dalsich kusu normalne skladem.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkusenosti s Alzou dva roky zpet:
Susicka skladem. Po ctyrech tydnech oddalovani doruceni a vymluv jsem objednavku zrusil. Mesic na to podobna zkusenost s nejakym hrncem nebo co. Od te doby jsem tam nenakupoval.

Mesic zpatky jsem udelal vyjimku. Potreboval jsem monitor na home office a ten muj vybranej tam meli o nekolik tisic levneji nez jinde. Tak jsem to riskl a druhej den byl doma. Asi stesti.

Vsechno to je mozna o lidech. Kdyby byl na druhe strane clovek, co ti chce pomoct, tak tu objednavku rozdeli nebo vyresi asap. Ale pri tom mnozstvi co ti lidi resi asi taky nechteji venovat cas vsemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...