Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Konečně se mi cca po 3 týdnech podařilo ulovit R-Shieldy, minulý týden černé, které už mám doma a včera i papouškové, které jsem chtěl nejvíc. Super to věc, konečně něco, co vypadá normálně, neštve mě, že to mám na ksichtě a i se v nich dobře dýchá a nepaří tolik ksicht.

Ty jo a to bylo z nejakeho e-shopu? Jako bazary jsou toho plné ceny více méně podobné. Na eBay a ali jsem to nenašel tak snad se to ještě nefejkuje. Ten papouch se mi libi totiž taky :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, African napsal:

Velká vratka za plyn, yes, akorát já blbec jsem měl mít ten nový kotel již dávno, to jsou samé hodinky a pak lítají prachy komínem ven :lol:

a ja malej nedoplatek ze vodu, super :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes padla, dle krokoměru nachozeno 28,5 km po Praze, zkontrolovano cca 1900 značek (teď to dostane do ruky jeden místní člen, aby to odsouhlasil, snad tam nemám moc chyb), rouška je na vyhozeni, ale jsem rád, že první etapa je za mnou a můžu i takhle potrenovat na letošní Albánii a Monte Negro, ktere jsem ještě neodpiskal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po letech konečně odstranili el. vedení VVN, co bylo cca 50m od baráku.

Prý bylo z roku 1928, vědět to dřív tak si těch hnusných sloupů vážím jako tech. památky :-)

https://www.metro.cz/nejstarsi-prazske-elektricke-vedeni-musi-pryc-mohla-by-ho-strhnout-vichrice-1sn-/praha.aspx?c=A200415_195408_metro-praha_hyr

jeřáb-el.vedení.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi zajímavé kamarádství, už chyběl jenom vlk 
Tak lišku mám, ona se nejspíš vrátila, protože ji mám až na poslední fotce z 5, pohromadě je nemam7b369b6014cf5b738b80f256f01ee4ea.jpg

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...