Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

Tak lišku mám, ona se nejspíš vrátila, protože ji mám až na poslední fotce z 5, pohromadě je nemam7b369b6014cf5b738b80f256f01ee4ea.jpg

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Budou malá liščata? Nebo jak si dlouho v tom lese :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 5. 2020 v 11:23, odjinud napsal:

Tak po letech konečně odstranili el. vedení VVN, co bylo cca 50m od baráku.

Prý bylo z roku 1928, vědět to dřív tak si těch hnusných sloupů vážím jako tech. památky :-)

https://www.metro.cz/nejstarsi-prazske-elektricke-vedeni-musi-pryc-mohla-by-ho-strhnout-vichrice-1sn-/praha.aspx?c=A200415_195408_metro-praha_hyr

jeřáb-el.vedení.jpg

Ahoj, dneska jsme šli na prochajdu a také jsem koukal, že už jsou pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,
v souvislosti s přechodem serveru na novou verzi jsem dělal analýzu problémů s výkonem. Jako jeden z nejvýraznějších vlivů z toho vychází existence příliš dlouhých vláken, se kterými si už systém fóra nedovede efektivně poradit.

Proto potřebuji přesunout aktivitu z tohoto vlákna do nového, které jsem právě založil: 

Předpokládám, že většinu příspěvků můžete od této chvíle směřovat tam. Zde bych nechal den či dva na doběh diskuzí (ale zkuste tady prosím neplevelit) a poté toto vlákno zamknu.

Omlouvám se za nepohodlí. Budete za to odměněni tím, že se diskuse v novém vlákně bude načítat podstatně rychleji.

Sem už prosím nepřispívejte (krom odpovědi). Přesuňte se prosím do Co mě dnes potěšilo : ) [2020]

Děkuji za pochopení a respektování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • adasek uzavřel téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...