Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Přesně.. "Bruslí" je fajn, ale jinak je to usedlé.. Potenciálu tam bylo tolik, že by jsme si to stahovali do mobilů...

 

Predstav si ten kindermanagement v pastelovych svetrech u klienta jako to cpou do tabulek a hledaji emotional a rational benefit, product benefit, main message, idea behind, feeling, eye-catchy prvek a diferenciátor, pak to musí schválit přes čtyři levely na všech boardech, focus groupech, link testech, head of, cetrálách v zahraničí a pak z toho vypadne toto Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přitom každej, mimo tědle imbecilků , ví.... že dobrá reklama by byla taková, kde by se lidé pochcávali smíchy.. prostě z rodu těch, co si pak všichni pouštíme na webu a přeposíláme to kolegům...

 

ano ano, jako treba toto

to se do tabulky nacpat nedá Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: Organic, Snow

Tak na to by vás, pekných a bohatých bolo, nadväzovať priateľstvá, a s Vertou :jawdrop: . Ako k tomu prídeme my škaredí, ale chudobní. Zas budeme zastrčení niekde v kúte, kým o nás milostivo niekto nezakopne :crying_anim: .

 

Jaaj peknych a bohatych, to si uplne vedle kamo...

Krasa a bohatstvi je to, co si nosis uvnitr v sobe samem. Zbytek je jen prach...

No a ta nejvetsi krasa a bohatstvi jsou me deti...

Ty me potesi kazdy den...Treba dnes vecer, kdyz jsem si se synem poustel vlacky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaaj peknych a bohatych, to si uplne vedle kamo...

Krasa a bohatstvi je to, co si nosis uvnitr v sobe samem. Zbytek je jen prach...

No a ta nejvetsi krasa a bohatstvi jsou me deti...

Ty me potesi kazdy den...Treba dnes vecer, kdyz jsem si se synem poustel vlacky.

 

Tak si to užívaj kým môžeš, tie moje už odrástli a tak ma poteší aj to, keď ich raz za dva týždne vidím. A vláčiky si budem púšťať tiež, ale až dnešný večer a budú tiež trochu odrastené. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...