Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Potesila me dnesni vecere, meli jsme bulgur s cockou. A to bych nebyl ja, abych si obcas taky trochu nezahresil - takze sem si na to nakrajel i kousek tofu.

 

Sice jsem si musel najít na wiki, co to ten bulgur je, ale vypadá to dobře, závidim. Já jsem sám doma, tak mi pani včera udělala guláš a koupila pivo (!!!), ale proti bulguru to asi nebylo nic moc. Nemluvě o zdravotní stránce, že.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za gratulaci.

 

to Jakubisko: Hodinek má více. Několikery Casia, Nike, Hallo Kitty, jednu limitku k výročí Warner Bros apod. Zatím nic moc, samé quartzky. Hodinky se jí ale líbí. V sobotu jdeme spolu na výstavu "Orloj výročí 600" Na sraz bych ji vzal, bohužel v sobotu dopoledne máme oba závod, tak někdy jindy :)

 

to StanoBare: Běhá raději delší. Nejvíc na závodech ale běhá těch 800m a 1500m. Pak přespoláky, ty bývají i delší. Dvakrát zkusila i závod na 5km.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem si musel najít na wiki, co to ten bulgur je, ale vypadá to dobře, závidim. Já jsem sám doma, tak mi pani včera udělala guláš a koupila pivo (!!!), ale proti bulguru to asi nebylo nic moc. Nemluvě o zdravotní stránce, že.

 

No, vono s tim bulgurem je to tak trochu jako treba s behanim. Celou dobu, co bezis, te to vlastne s ere, ale pak z toho mas dobrej pocit.

Teda ne, ze bych nekdy bezel, to si jen predstavuju.

 

EDIT: Koukam, ze se s tim behanim pekne doplnuju s PavlemK, hehe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milisi, to není pravda s tím během, mě s..e jenom první kilák (mám to do kopce). Pak už se jenom kochám :smoke:

Ale proč sem píšu: Dneska jsme si domů pořídili nové peřiny, délku 220 cm - paráda i pro normálně rostlé lidi, dá se do toho úžasně zachumlat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...