Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

I když sportu neholduji a netuším, kolik běžně umírá fanoušku na fotbale u nás, něco mi říká, že oproti mému dojmu, fanoušci Baníku asi nebudou to největší zlo :)

 

Nechápu, jak můžeš postovat tuhle zprávu do vlákna Co mě dnes potěšilo, To Tě skutečně potěšilo 73 mrtvých egypťanů a co ten smajlík na konci ?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a me dneska potesil pan s prispevkem nademnou, kofola. ze ochotne resil moje nefunkcni auto po tel a pak jsme prisli na to, ze zamrzla nafta, ochotne prijel a doprovodil do garaze. a pak, ze nejsme forum gentlemanu. btw pekny auto, ja myslel ze mas RS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a me dneska potesil pan s prispevkem nademnou, kofola. ze ochotne resil moje nefunkcni auto po tel a pak jsme prisli na to, ze zamrzla nafta, ochotne prijel a doprovodil do garaze. a pak, ze nejsme forum gentlemanu. btw pekny auto, ja myslel ze mas RS.

 

Motoristi si přece odjakživa pomáhají, ne? :)

RS už 2 měsíce slouží někomu jinýmu, já jezdim tátobusem :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-50 kg ne stupňů

 

Cool. Ale pozor na anorexii :)

Edit: Mě včera potěšila debata se 4 letým synem o té bílé kouli, co svítí v noci na nebi. Nebyl ochoten přijmout fakt, že se to jmenuje Měsíc. Podle něj je to "planeta ufonů". Tak jsem mu to nevyvracel :)

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...