Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

K téme odvážnych cudziniek: Bratranec robil v Grécku delegáta cestovky a jedna anglická turistka išla viditeľne po ňom, ale mal málo voľného času a bol hanblivý. Pobyt sa jej skončil, odišla domov, ale o týždeň už bola naspäť... Dnes šťastne žijú v Anglicku a majú dvoch synov 3 a 4 ročného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V blave na hlavnim namesti?

A podelis se o info co tam maji za kousky a jake ceny?

 

najvacsi vyber mali este zo znacky RADO,bezne na co je kazdy zvyknuty a zopar kuskov modelovej rady original

dalej RW,toho bolo uz menej

LONGINES 3ks oblekovky na tahu a jeden kus hranatych na kozenom remeni

ML uz vybraty,asi 4ks

ak sa nemylim,tak dva kusky kolotocov PANERAI FERRARI(dufam,ze sa nikoho nedotknem)

este nejaky MICHEL HERBELIN

ceny som nezistoval,ale asi katalogova(mali by z nej vychadzat) cena -70%

dufam,ze som na nic nezabudol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopis od mého ebenového synka Pepíčka, spíš Pepy, něják se vytáhl kluk" Vím, už je taková rutina, ale mě to vždycky hodně hodně potěší" Kluk se nám v tej škole nějáko fláká, asi tam budu muset zaletět a domluvit mu :D

post-364-055932900 1329470515.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martina sáblíková. ať si říká kdo chce, co chce, tohle je pro mě 3. nejvýraznější český sportovec historie... po lendlovi a zátopkovi. ( jágrovi se omlouvám, ale zkuste srovnat zazemí pro hokej a pro rychlobruslení v čechách)... trochu taky bruslím, a vím, jak je těžký přiblížit se rychlostním průměrům ke 30km/h... ) martina má můj obdiv..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První letošní fantastická grilovačka s fantastickými lidmi, aneb...

...i na Balkáně může být jako v Alpách!

:whistle:

 

... bulharsko miluju... tolik snehu si tam neumim predstavit... jahodovy daiqiri? :-)) Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...