Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Mně dnes vyndali tu hrůzu z břicha, zase jsem si to užil. Akorát teď ještě pořešit to, že mám asi cukrovku, slinivka to holt nevydržela. V tejdnu mne čekají testy a v pátek se dozvím ortel.....ani nevím, do kterého témata to dát. Ale asi jsem správně, ten blbinec v pajšlu už mne štval a to, že je pryč, to mne vážně potěšilo. Ale než to doktorka vytáhla...brrr...nohy se mi svíraly v pěsti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že jsem dnes zdárně dorazil první část projektu Brusel-Spořilov

 

pár rychlých fotek s artefakty bez ladu a skladu

 

Ty volavky jsou geniální a úžasně nadčasový.

 

Ale chybí ti tam úlet největší a to tzv. "miska se Sputnikem". Bez ní to prostě není ono :) :) :)

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera

 

post-8167-024423700 1346408383.jpg

 

Dnes

 

post-8167-042549400 1346408619.jpg

 

Sice to zatim bolí docela dost, ale už je to zase o kousek blíž k normálu :rolleyes:

 

Jé Terminátor! Připomnělo mi to kamaráda který si kdysi skoro přepůlil hřbet ruky kotoučovou pilou. Měl tam pak docela impozantní šití a z ruky mu koukaly dráty asi v těch místech jako Wolverinovi čepele. Když chodil na kontroly k doktorovi tak si vždycky odmotal obvazy už v čekárně a bavil se tím jak lidi vyděšeně koukají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty volavky jsou geniální a úžasně nadčasový.

 

Ale chybí ti tam úlet největší a to tzv. "miska se Sputnikem". Bez ní to prostě není ono :) :) :)

 

Myslíš to na přiložené fotce? To bych nekoupil, protože se mi to nelíbí, ta zlatá je děsná, možná kdyby to bylo v černobílé..

Moje hranice je asi ta barevná dravá psychoryba od pana Ježka, tu asi nepřelezu. Volavky se mi nevešly do vitrín asi o tři milimetry, takže jsem musel narychlo překopat strategii, jsem myslel, že mi jebne.

 

post-953-071430300 1346596881.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám u sebe na dnešek kluka v kanceláři, kterej roste jak z vody, jo a soused vedle ve firmě si koupil krásný ptáky, kteří řvou jak utržený, takže se cítím jak někde v džungli, parádička :clap: Až bude nějáké jednání, bude sranda"

post-364-091444300 1346661272.jpg

post-364-000120100 1346661288.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekna voliera. Jen nevim proc tam ma 2 odlisne druhy. Chce je krizit?

 

Tak to ti vůbec nevím, můžu se zeptat až se potkáme :) Každopádně má doma i nějáké hady a pavouky, to tě myslím zajímá, ale vůbec nevím co, moc se spolu nebavíme, je to takovej namachrovanej lojza" Doufám, že nemá Kobru, aby jsme nemuseli pro sérum až někam do Mnichova, až ho sejme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...