Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Ještěže je to do civilizace (Německo) tak blízko.

Ten Heger je fakt vůl...

 

Znemozneni nakupu je urceny trochu jinym socialnim skupinam. Nikoliv tem, co si zajedou do rajchu nebo tem, ktery sahnou do vlastniho vybaveneho baru. Tyhle lidi to nekosi...

 

A sorry za ten minus, opravdu jsem nechtel, jen jsem se na tabletu netrefil na tlacitko citatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znemozneni nakupu je urceny trochu jinym socialnim skupinam. Nikoliv tem, co si zajedou do rajchu nebo tem, ktery sahnou do vlastniho vybaveneho baru. Tyhle lidi to nekosi...

 

A sorry za ten minus, opravdu jsem nechtel, jen jsem se na tabletu netrefil na tlacitko citatu.

Covece, vidim to malinko jinak - viz vlakno prave nastvalo - leze mi na nervy nanny state, kterej stejne funguje mizerne a je drahej.

Upraveno uživatelem boo-beek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znemozneni nakupu je urceny trochu jinym socialnim skupinam. Nikoliv tem, co si zajedou do rajchu nebo tem, ktery sahnou do vlastniho vybaveneho baru. Tyhle lidi to nekosi...

 

A sorry za ten minus, opravdu jsem nechtel, jen jsem se na tabletu netrefil na tlacitko citatu.

 

Ne, znemožnění nákupu je určený všem. Nevím, jestli ty "jiný sociální skupiny" nakupujou třeba v Makru. A už vůbec nevím jak souvisí zákaz prodeje skotský Whisky, americkýho Bourbonu, finský Vodky a francouzskýho Cognaku s tím, že nějakej jouda kdesi na Moravě v garáži něco špatnýho slil...

 

Ale nechme toho, stejně to patří do jinýho vlákna... Černý humor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO spíž pobavilo než potěšilo. Dnes pomáhám manželce v obchodě (hračkárna ,dětské zboží ) již několik dotazů zda máme rum. A následné rozhořčené bědování nad stavem současného zásobování trhu bzákladními potravínami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...