Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Pomeranč, nepomeranč chlapíku, byl jsem rád, že jsem to přežil :oneeyed02: Dřina, špína a zima jako prase, do šesti km mě už nikdy nikdo nedostane :D No, možná za rok za dva :whistle:

 

 

Vítej zpět.

 

Jaké jsi měl hodinky vidíme, ale jaké jsi měl mltf kleště a jaký nůž vidět není. :-)) E ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díkas kluci :smile_anim: Elbrus fakt teď nevím kdy, na Kili jsem dostal pěknou čočku, měl jsem tam docela i stresík s vejškou, párkrát jsem se pěkně poblil, takže zpátky do šesti kiláčků zatím v brzké době fakt nechci :D Navíc se mě strašně stýskalo po malým a měl jsem poprvé v životě i strach, že by se mohlo něco stát, asi to bylo celé tím rychlým výstupem, ze 1400 do 5895 za 4 dny je prostě fičák :oneeyed02: A kleště? Přeci Leatherman USA :smile_anim: Dost dobrá hračka"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, taky mám doma pišišvora, takže plně chápu...já letos chytl hnusnou bouřku na Roháčích a taky jsem byl pěkně připosjanej, a to jen v necelejch 2km n.m. Ale ja říkáš za rok-dva kdyby se zadařilo :)

Upraveno uživatelem Mirek24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, taky mám doma pišišvora, takže plně chápu...já letos chytl hnusnou bouřku na Roháčích a taky jsem byl pěkně připosjanej, a to jen v necelejch 2km n.m. Ale ja říkáš za rok-dva kdyby se zadařilo :)

 

Ok, za rok za dva to asi dopadne, trochu se otrkám a pak to dám tady určitě včas věděti :cheers: Jamile bude trocha času, dám sem více fotek z Kili, výstup byl opravdu úchvatný, krása :smile_anim: Všem doporučuji, v případě zájmu můžu dodat i velmi cenné informace"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zazvonil u mě kámoš, výbornej řemeslník, že má konečně po roce čas mě udělat novou terasu a zámkovou dlažbu před baráčkem, paráda. Ani se nerozhlédnul a už bouchá :smile_anim: Doporučil mě na vrch nějákou rozebíratelnou dlažbu, nemáte s tím někdo zkušenost? viz. http://www.topteramo.cz/produkty_granex.asp

Prej terasy jsou slabý článek baráku a v případě jakéhokoliv problému jde tato dlažba lehce rozebrat, nic se nemusí bourat a popř. opravit"

post-364-056361700 1349352562.jpg

post-364-077993400 1349352601.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl na modelářské výstavě na zámku v Pardubkách. Scenérie jednoho chlapíka z Hradce na téma prusko rakouská vojna, Normandie, Korea nebo Vietnam byly fascinující.

 

post-1551-038587900 1349552114.jpg

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl fotit akci TyfloBrno 2012 jelikož přítelkyně pracuje jako koordinátor sociálního poradenství v tyflocentru. Pro ty co neví tak tyflocentrum je organizace starající se o lidi s částečnou nebo úplnou slepotou. TyfloBrno je zase soutěž v prostorové orientaci, kdy zrakově postižení musí ujít z místa A do místa B a hodnotí se jim jejich styl (bezpečnost atd..). Navíc se může zúčastnit každý a pomocí zatemňovacích brýlí si zkusit o čem to je. Fotil jsem celý den a můžu Vám říct že mě to bavilo jak dlouho nic. Navíc smekám klobouk před lidma s takovým postižením, jak se s tím dokázali vyrovnat a jaké schopnosti dnes mají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl na modelářské výstavě na zámku v Pardubkách. Scenérie jednoho chlapíka z Hradce na téma prusko rakouská vojna, Normandie, Korea nebo Vietnam byly fascinující.

 

Krásné diorámata. Tento časožrout mě pustil asi v sedmnácti, ale taky se rád kuknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...