Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Dnešní návštěva u Bejrů

 

 

Některé fotky by se měly zakázat. :speak_cool:

 

 

ty kráso...slintám.....to je na BAN gora.gif

 

Nahlásím to módům - to je na BAN minimálně do konce týdne, aby si příště rozmyslel nás takhle optickokulinářsky týrat! Teď mám právě zkažený zbytek víkendu a to jsem si myslel, že jsme kamarádi... :bag:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahlásím to módům - to je na BAN minimálně do konce týdne, aby si příště rozmyslel nás takhle optickokulinářsky týrat! Teď mám právě zkažený zbytek víkendu a to jsem si myslel, že jsme kamarádi... :bag:

Taky jsem to nahlásil. Horhe takovýhle obázek patří do spoileru. Si představ, že člověk příjde z práce s tím, že vydrží ještě chvíli do večeře a pak vidí tuhle fotku. Takovej hlad jsem už dlouho nedostal. Zasloužíš fakt banána minimálně na tejden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pátek posláno, ve středu doručeno přes půl světa, poštovné bylo započtené už v cenové nabídce na hodinky a clo se mi nějak vyhnulo....sice jsem se dostal domů až dneska večer, ale o to víc jsem se těšil....uvidíme jak to bude vypadat uvnitř krabice, ale prozatímní dojem Higuchi služby na nejvyšší úrovni.

 

post-17375-013080100 1362184105.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně klidný den s děckama na horách. Ráno dlouhý spánek, potom lyže, dceři se dařilo na dětskývh závodech, po návratu z kopce jsem na hoďku usnul, pak zajel na farmu pro mlíko. Děti mají k večeři fondue, čumí na pohádku, já si otevřel chardonnay, mamka 80 kiláků daleko , :) všude bordel jak v tanku, těžká pohoda

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda nejdřív naštvalo: u Kindla, kterého mi donesl Ježíšek, mi odešel displej a zelenej mimozemšťan mi odmítl reklamaci, že prej jsem ho mechanicky poškodil (rád bych věděl jak, nosil jsem ho zásadně v pouzdře a nikde s ním nemlátil). Ale dostal jsem tip, ať to zkusím přímo u Amazonu. Povedlo se, všechno jsem vyřídil přes chat a maily a už prý mám na cestě nového zdarma. Jediné, co jsem musel zaplatit, bylo poslání starého do USA a poštovné mi prý vrátí formou "promotion certificate". Tak už se těším a doufám, že to slovutná pošta nezvoře, protože jediná podmínka bezplatné výměny je, že jim poškozený přijde do 30 dnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...