Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Jsem se právě vrátil z Mistrovství Čr v silovém trojboji, co se koná v našem pidiměstečku :)  Jako dost dobrej mazec, nic zdravého to asi nebude, ale podívaná s pivkem v ruce senzační. Občas nějákej kousek odpadl jak švestka, no adrenalin, co Vám budu povídat, já to tedy viděl poprvé v životě a jsem s toho docela :eek: Tady to ještě frčí naživo:

http://live.powerlifter.cz/?id=328

 

Jinak se omlouvám za fotečky z blbýho mobilu, můj nový krásný foťák jaksi už týden nemohu najít :frusty:

post-364-0-24462700-1368302112_thumb.jpg

post-364-0-29403300-1368302119_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prekvapilo me, ze iHeute vypustilo clanek, ktery neni protizemanovsky a potesil me Spacek, ktery je dzentlas kazdym coulem a tak ten text prijemne vybocuje ze stvaveho bulvarniho lynce poslednich dni.

http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-se-spackem-o-zemanovi-u-klenot-f0g-/domaci.aspx?c=A130511_174430_domaci_hv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prekvapilo me, ze iHeute vypustilo clanek, ktery neni protizemanovsky a potesil me Spacek, ktery je dzentlas kazdym coulem a tak ten text prijemne vybocuje ze stvaveho bulvarniho lynce poslednich dni.

http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-se-spackem-o-zemanovi-u-klenot-f0g-/domaci.aspx?c=A130511_174430_domaci_hv

Palec nahoru Bandicoote, mam stejny nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prekvapilo me, ze iHeute vypustilo clanek, ktery neni protizemanovsky a potesil me Spacek, ktery je dzentlas kazdym coulem a tak ten text prijemne vybocuje ze stvaveho bulvarniho lynce poslednich dni.

http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-se-spackem-o-zemanovi-u-klenot-f0g-/domaci.aspx?c=A130511_174430_domaci_hv

 

z toho bude akorat politicky flame... kazdopadne ať to bylo jako to bylo si každej domyslí a to že chlastal furt, tak už si zvykněte není argument

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli mě to úplně maximálně potěšilo, ale nejspíš to bude tenhle rok důležitý životní krok, a to bydlení ve dvou. Potěšil mě teda ten pocit ve dvou, ale netěší mě vůbec to hledání, a to vzhledem k tomu, že bych se měl věnovat škole, diplomka už dva týdny stagnuje a termín odevzdání (polovina července) se neúplatně blíží, do toho ještě samotné zkoušky a v září státnice... Strávil jsem na netu teda hodně dlouho a výsledek nic moc. Najít pěkný a zařízený byt do pronájmu někde mezi Dejvicema a Vinohrady je teda kumšt pánové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kašli na shánění bytu a piš, piš. K bytu se ještě dostaneš...

Zapomněl jsem napsat, že nastěhování musí proběhnout k 1.6., proto ten pres...

A náhodou, dneska jsem se škole velkou chvíli věnoval, tady je výsledek z CADu.  :)

post-21738-0-77600900-1368309800_thumb.jpg

Upraveno uživatelem VintageLover
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...potěšil mě výrok nejvyššího finančního alkoholika směrem k úplně nejvýše postavenému alkoholikovi tohoto státu, že letos ke korunovačním klenotům mohla přibýt i šavle, to by asi byla rarita, ne?

:-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně to pak moc na fest nezadekli. Už dvěma známým to prdlo a museli rozkopávat zazděné krbové vložky...šel jsem raději do horkovzduchu. Je ale pravda, že dnes už dokáží dostat 70% tepla do vody a jen 30% tepla do vzduchu...ještě před 5 lety to bylo 50:50 a to byl hlavní důvod pro horkovduch.

tak já mam naštěstí krbový kamna s výměníkem, takže nic se kopat nemusí...a jako pojistku proti přehřátí při výpadku proudu tam mám vodní chladící smyčku, takže doufám, že žádnej výbuch nebude :-) Kamna maj 10 kw a z toho 6kw do vody, takže topí jako blázen už při prvním zatopení...musím říct, že jsem hodně překvapenej, v pozitivním slova smyslu...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, taky mají výměníky, smyčky popř. expanzky...tyto systémy jsou parádní. Já volil jednodušší, funkční i když nejde proud. Zase to trochu hučí. Ať ti to běhá bez problémů.

Nevím, který systém bych zvolil dnes.

to máš porešený nějakým zaloznym zdrojem? zatím veliká spokojenost...a hlavně...RWE mi může s plynem udělat paaaa paaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře to děláš Gustafku, taky vymýšlím jak na ty vydřiduchy vyzrát" Jinak co mě potěšilo a to dost, že jsem našel můj nedávno koupenej foťák, byl v jednom z mých asi deseti baťohů v jedné skryté kapse, sakra, už jsem měl bobky, že jsem ho někde ztratil, dobře to dopadlo, dobře :angel:

to máš porešený nějakým zaloznym zdrojem? zatím veliká spokojenost...a hlavně...RWE mi může s plynem udělat paaaa paaaa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zitra na dvoudenni vylet s gymplem do Prahy... ale k Dušákům se jit podivat nemuzu, bych v 17 a se Samurajama na ruce vypadal jak hlupák   :D

 

chronoshop to jistí :)

 

ale vem si mapu, ja tam bloudil jak svina :D

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...