Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

jo vždyť já to tak beru, proč ne :) s tím časem na výběr hodinek to je docela problém, čím déle tu jsem, tak se mi začínají líbít dražší a dražší kousky a přijde mi zbytečné si teď koupit ty Orienty Ray na lítačku, co jsem plánoval, protože stejně vím, že bych s nimi nebyl spokojen úplně. A radši zůstanu jenom u těch Certin DS Podium GMT :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číslo

název

Počet (přibližný)

Primární skill

Sek..dární skill

Terciální skill

RoleXY

xxxxxxxxx

25

xxx

xxx

xxx

 

výtah z emailu - prostě ty Rolády jsou všude :D edit: bohužel se tabulky rozhodila - každopádně role x y zůstala.. ;)

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, my si jenom děláme srandu, já třeba závidím mládí (ne ten věk jako takový, ale to, že budete mít víc času na výběr hodinek) a tak je třeba se chytnout každé příležitosti k rýpnutí. :)

 

Čas na výběr je super, ale problém mládí je, že obvykle není moc střeliva, takže je třeba vybírat o to více pečlivěji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předevčírem v hospodě sme se hecli, že pojedem okrskové kolo a to sme pohaluzi vyhráli... což je fajn, ale jak to budem řešit na okresním kole, se musí opět domluvit v hospodě :D
 
večer to rozjedem na venkovské zábavě  :clap:

 

  

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvakrat jsem byl na obede v restauraci Satlava v HK.Krasna zahradka,neskutecne dobry jidlo.Nejlepsi hovezi licka,jaky jsem jedl.Vybornej filet z lososovityho pstruha,chrestovy krem s chilli a cuketou.No a na zaver vyborna kava.Zdaleka nejlepsi restaurace v HK.Nebo teda vo jiny lepsi nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...