Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

že jsem měl před chvílí přijít o řidičák na půl roku až rok a tak jsem tak kecal o životě a autech s pánem v bílé čepici že bez jakýhokoliv smlouvání z mé strany jsem dostal 500 pokutu bez bodu a jel dál. tohle jsem si snad ani nezasloužil

Abys ještě nebyl nepříjemně překvapený, body nepřiděluje policie, ale úřad. Typická situace: 

Policista: "Souhlasíte s blokovou pokutou 500,- za (vhodný přestupek si doplňte)."

Pokutovaný: "Ano souhlasím. Dostanu za to od vás nějaký body?"

Policista: "Od nás žádný body nedostanete" (většinou se u toho ještě potutelně směje)

Policista nelhal a řidič se pak diví, protože body se mu přičtou. Ve tvým případě záleží, za co ti ten bloček papírově udělil, jestli se za to body přidělují nebo ne.

Další častý omyl je, že se body strhávají ze základu 12, někdo si na výpisu přečte, že má 11 bodů a myslí si že jen jeden ztratil, že je v klidu, ve skutečnosti se přidělují a je jen bod od odebrání. To jen tak na upřesněnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne dnes, ale včera jsem přemohl odpor k injekčním jehlám a bílým plášťům a šel jsem poprvé darovat krev.. Uf.

 

Tak to gratulujem a vítam v klube. Však je to pekný pocit? Ja sa už tiež pomaly chystám, musel som to odložiť kvôli alergickej sezóne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze vcira - potesila me prednaska Dr. Hrdlicky, tvurce Favorita a mnoha dalsich veci, ve skodovackym muzeu. Je to uz starsi pan (temer 80), ale pali mu to furt a energie ma - zda se - furt dost.

 

Nakrklo me, ze jsem s sebou nemel knihu o nem a faku, nekolika lidem ji tam podepsal :(. Snad nekdy priste.

post-6759-0-30801900-1369344942_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...