Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník milosklikar

ze sa mi rychlo zahojil skorouseknuty prst a dnes som mohol dat bike aspon na hodku a pol :) potme v dazdi hop hop.

 

já si včera rozřízl palec až na kost BUCKem Vantage Pro, potěšilo mě, že ta kudla fakt drží ostří, ale trošku mě to i nasralo...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně potěšila tahle mašinka. Sice má k sobě přibaleno víc fintících prostředků než Spajdy, než připraví kafe tak má víc keců než Kalifix, podezřívám ji navíc, že je chytřejší než já, ale dělá výýýýýýborný kafe :-)

 

Nerad někomu bořím bábovičky, ale tahle mašinka nedělá výborné kafe - káva z tohoto přístroje je pouze uspokojivá... Je docela hlučný, jakýmkoli laborováním s hrubostí mletí, teplotou, množstvím nelze dosáhnout standardní doby extrakce (cca 20-25s, v reálu max. 12-15s), crema je podprůměrná (i po laborování s desítkami druhů kávy), v odkapávací misce se shromažďuje poměrně velké množství vody atd. Leze z toho takové "snídaňové" kafe, neurazí, nenadchne... :-) Pokud mohu poradit, Jura je mnohem lepší...

 

Abych nebyl nařčen z podjatosti, cca 3/4 roku vlastním tohle - tento příspěvek má tudíž sebemrskačský nádech...

post-8502-033437000 1289463060.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...