Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Zlatý zamilovaný vzkazy, takhle se řeší konfliktní situace v Rusku:

 

 

Drsný řešení, ale takovyho aby člověk pohledal. .bohuzel. v dnešní dopravě to stojí taky za to.

Některým lidem bych ty řidičáky dal jen na zkousku a pak vzít pokud se neosvědčí ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk co získá bakalářský titul v cuku letu, pak nám z televizní obrazovky s ledovým klidem říká, že tam kde měl být, vůbec nebyl. Pak s ledovým klidem napráší lidi, s kterými tam byl i když tam vlastně nebyl. A jeho obliba je zatím pěkných 40,3%. Někdy umíme i druhé potěšit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zato dnes to je mazec. Silničáři z toho udělali NHL. Kdyby radši seděli doma a nedělali nic, bylo by to lepší. V noci stoupla teplota a oni ten rozměklý sníh hezky rozmázli po promrzlém povrchu. Je to vyleštěný jak od rolby na stadioně, jeden kus ledu. S pohonem na dvě kola by se asi nedalo hnout z místa, čtyři kola se trošku chytají, baletí to ze strany na stranu podle toho kde který kolo zrovna zabírá. Z kopce na dvojku bez plynu, jak soutěž v krasobruslení. Někde na plácku by to byla sranda ale zmítat se od příkopu k příkopu, od patníku k patníku a nevědět co to udělá, nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vlastně jo, člověk si tak nějak zkusí co všechno jde. Horší už to asi nemůže být a ono se po tom pořád dá jet. Celkem je to i zábava. Ale chápu že někteří to nemají rádi a kdybych musel jezdit pracovně, na čas, asi bych z toho taky nadšený nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po roce a něco hry na kytaru jsem si pořídil v pátek vysněný akustický kousek od České značky z masivu. :-) Je to nádherný výrobek. Potěšilo mě, že v podnikové prodejně mi paní dala ke kytaře i kufr za hrozný peníze který dávají jen k top modelům a vůbec celý nákup byl zážitek kdy jsem si pohrál s 10 nástroji a vybral ten, který mi padl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po roce a něco hry na kytaru jsem si pořídil v pátek vysněný akustický kousek od České značky z masivu. :-) Je to nádherný výrobek. Potěšilo mě, že v podnikové prodejně mi paní dala ke kytaře i kufr za hrozný peníze který dávají jen k top modelům a vůbec celý nákup byl zážitek kdy jsem si pohrál s 10 nástroji a vybral ten, který mi padl. 

A foto nebude ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...