Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Po roce a něco hry na kytaru jsem si pořídil v pátek vysněný akustický kousek od České značky z masivu. :-) Je to nádherný výrobek. Potěšilo mě, že v podnikové prodejně mi paní dala ke kytaře i kufr za hrozný peníze který dávají jen k top modelům a vůbec celý nákup byl zážitek kdy jsem si pohrál s 10 nástroji a vybral ten, který mi padl. 

Furch?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po roce a něco hry na kytaru jsem si pořídil v pátek vysněný akustický kousek od České značky z masivu. :-) ...

Tak ta je teda parádní! Ani jsem netušil, že v CZ máme takové machry - gratuluju a ať Ti to hraje!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj hraju defakto každej den :) Sice nic moc neumím ale hrozně mě to baví :) začal jsem i chodit do ZUŠ.

Jsem původně zvažoval Taylor nebo Martin, ale Furch je u nás za výbornou cenu - o 20-30% levnější než v zahraničí a stačilo jej vzít jen ro ruky :) Navíc továrně osazuje elixiry coz jsou supr struny :) akorát jsem zvyklý na .011 a teď mám .012 tak už za víkend necítím prsty. Zvuk je ale tak dobrý, že mám strach tam dát 011 co mám doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jsem uchvácen. To zpracování je boží, zvuk ještě lepší a toto je základní řada navíc, takže i cena nebyla špatná na celomasiv :)

Krásná, já mám svojí už asi osm let a jsem moc spokojenej. A strun se neboj, já jsem natáhl 11 Elixíry a je to úplně v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj hraju defakto každej den :) Sice nic moc neumím ale hrozně mě to baví :) začal jsem i chodit do ZUŠ.

Jsem původně zvažoval Taylor nebo Martin, ale Furch je u nás za výbornou cenu - o 20-30% levnější než v zahraničí a stačilo jej vzít jen ro ruky :) Navíc továrně osazuje elixiry coz jsou supr struny :) akorát jsem zvyklý na .011 a teď mám .012 tak už za víkend necítím prsty. Zvuk je ale tak dobrý, že mám strach tam dát 011 co mám doma.

11 tam nedavej,to by bylo slaby.Zvyknes si a priste tam prdnes 13:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj hraju defakto každej den :) Sice nic moc neumím ale hrozně mě to baví :) začal jsem i chodit do ZUŠ.

Jsem původně zvažoval Taylor nebo Martin, ale Furch je u nás za výbornou cenu - o 20-30% levnější než v zahraničí a stačilo jej vzít jen ro ruky :) Navíc továrně osazuje elixiry coz jsou supr struny :) akorát jsem zvyklý na .011 a teď mám .012 tak už za víkend necítím prsty. Zvuk je ale tak dobrý, že mám strach tam dát 011 co mám doma.

Paráda, co hraješ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supr ..ale musela to byt divocina co...

Vlastne ani moc ne. Ladovali jsme ho vodou a cajem, lital jen parkrat, a presto po 2 dnech zacal bejt ospalej a tupej, az zena nevydrzela a jela do spitalu. No a tam mu doktorka chytla za kuzi na brise, podivala se na nej a zustali tam. Nastesti jen 3 dny. Musim ale pochvalit spital v Koline - vsechno bezvadny, personal, vybaveni, komfort. A navic ani zena nic neplatila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen k těm kytarám, kdyby někdo náhodou, Alternativní české řešení. Mě to radost neudělá, ale otci ano. Jestli jsem něco porušil (reklama a tak), omlouvám se, zbanánujte mě :-)

 

https://www.facebook.com/MiroslavParezVainar/

jako luxusní, moc se mi líbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...