Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník LukeD

Jj hraju defakto každej den :) Sice nic moc neumím ale hrozně mě to baví :) začal jsem i chodit do ZUŠ.

Jsem původně zvažoval Taylor nebo Martin, ale Furch je u nás za výbornou cenu - o 20-30% levnější než v zahraničí a stačilo jej vzít jen ro ruky :) Navíc továrně osazuje elixiry coz jsou supr struny :) akorát jsem zvyklý na .011 a teď mám .012 tak už za víkend necítím prsty. Zvuk je ale tak dobrý, že mám strach tam dát 011 co mám doma.

 

Od Furcha mám už snad skoro 15 let elektroakustiku Ovation. Nedávno jsem s ní byl na prodejně, kde jsi asi nakupoval, a pochválili mi ji, že je na ty roky v naprosto luxusní kondici.

 

Jinak díky za rozšíření obzorů. O strunách Elixir jsem až doposud neměl ani šajn. Přeci jen jsem nakupoval spíše kolem 2 stovek. A teď se dívám, že dokonce i do strun už pronikly nanotechnologie:

 

Po zmíněných čtyřech měsících se struny lehce zabarvily a mírně ubylo zvonivosti, ale při troše dobré vůle (struny jsem záměrně v rámci testu nijak nečistil ani neudržoval) by struny mohly sloužit klidně i o nějaký ten týden déle. Pokud tedy struny po hraní minimálně otřete utěrkou, kdo ví... můžou klidně hrát a znít dokud neprasknou. - See more at: http://frontman.cz/struny-elixir-light-nanoweb-za-vsechno-muze-nasa#sthash.f9EyNhDN.dpuf

 

Mám velkou chuť je vyzkoušet... a také to asi udělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já Elixiry jednou zkusil na elektriku - a po 2 dnech šli dolů - ta nanovrstva mi hrozně klouzala a vůbec se mi na ně dobře nehrálo - pocit jako by byly ty struny umašťené. U akustiky je to ale úplně jinak a pocit z nich mám navíc výborný. Navíc ještě nedávno jsem omylem koupil 12 ernie bally a taky jsem je sundával. Na Furchovy ty 12 jsou ale úplně v klidu a umačkám i barre celkem ok. Ale to může být i výborným hmatníkem a skvělým seřízením celé kytary.

 

Takže za mě ty Elixiry určo zkus. Já jsem zvědav na výdrž - U fosfor bronzových dadárek nebo martinek jsem byl rád za 2-3 měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Biatlon štafeta,parádní Vítková .

Já jsem na to nekoukal, ale článek na idnesu tu atmosféru dobře popisuje. Musel to být krásný zážitek.

http://sport.idnes.cz/stafeta-biatlonistek-eva-puskarcikova-lucie-charvatova-gabriela-soukalova-a-veronika-vitkova-i1v-/biatlon.aspx?c=A160125_080539_biatlon_tm2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba dneska hned po ránu ,  parádní držka na náledí. Ještě že jsem neměl ruce v kapsách a stačil jsem je strčit před xicht. Aspoň  že byla tma a nikdo poblíž.

 

Ale ruka začíná přicházet k sobě a bolí to jako čert. Rtg se asi nevyhnu ;-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba dneska hned po ránu , parádní držka na náledí. Ještě že jsem neměl ruce v kapsách a stačil jsem je strčit před xicht. Aspoň že byla tma a nikdo poblíž.

 

Ale ruka začíná přicházet k sobě a bolí to jako čert. Rtg se asi nevyhnu ;-(

Preboha, skrabol si hodinky???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...