Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Profesionální přístup na rentalcars.com, kde jsem telefonicky domlouval pujčení auta na druhé straně zeměkoule :-) Všechny otázky k plné spokojenosti svižně zodpovězeny příjemným ženským hlasem a na konci hláška, že jsem dnes první kdo nechce slevu mě normálně dostala. Na slevu jsem samozřejmě jako správný kluk africký myslel, ale zapomněl jsem se zmínit ve změti dotazů, slečna se usmála, na dvě minuty se odmlčela a tři tisíce byli v kapse, upřímně klobouček dolů :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To SCIFI: Líná huba, holé neštěstí, aspoň na jihu to platí :-)

To eskimak: Když si představím jaké mají rozpětí, celý svět, tak tedy holka byla hodně pružná, žádné přepojování, žádné počkejte já se zeptám, prostě mazec, upřímně mě ten telefonát bavil :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšil mě Jarda s Floridou a taky fakt, jak je ten Detroit bez Mrázka marnej. Ta obrana je ale i tak strašná, docela se divím, jak jsou vysoko.

Není to tak dávno, kdy ještě hrál Lidström (hlavně éra před miléniem a lehce po, kdy se prali s AVS o SC) , ale něco by s tou obranou měli dělat a posílit na PO. Nechápu, co se děje s Mikem Greenem, v CAPS to byl takový tahoun, ale teď o něm není ani vidu ani slechu. Kéž by získali Ekman-Larssona, Goligoskiho, Shattenkirka, Byfugliena nebo Doughtyho. Útok je dobrej, líbí se mi Larkin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ona ČNB to bude tvrdit rozhodně protože to je poměrně účinná slovní intervence. To jak se bude reálně rozhodovat, to nijak neovlivňuje. Navíc se klidně může houpnout kurs dolaru k euru, ten v poslední době taky lítá jak blázen. Spekulovat na forexem nemá moc cenu, pokud se ti hodí koruny, vyměň to. Jestli najdeš upotřebení pro dolary, nech si dolary. Nejvíc ztratíš na směnách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ona ČNB to bude tvrdit rozhodně protože to je poměrně účinná slovní intervence. To jak se bude reálně rozhodovat, to nijak neovlivňuje. Navíc se klidně může houpnout kurs dolaru k euru, ten v poslední době taky lítá jak blázen. Spekulovat na forexem nemá moc cenu, pokud se ti hodí koruny, vyměň to. Jestli najdeš upotřebení pro dolary, nech si dolary. Nejvíc ztratíš na směnách...

Souhlasím, jinak ty směny jsou celkem v pohodě když to máš cash. Například směnárna v Jindřížské prodává a kupuje euro za 0,05 od středu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...