Jump to content

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]

jankoxxx

Recommended Posts

Tyhle věci se budou jen zhoršovat, Andy. Buď klidnej, ale připravenej. Vím, o čem píšu. Kdykoli něco někam uklízím/ukládám, zvolím naprosto nejlogičtější místo, o němž jsem v ten okamžik přesvědčen, že to tam dycky zase najdu. A když to pak hledám, objevím takových míst třeba pět a není to ani na jednom z nich. Ale jsem na to připraven a tož mě to moc nedere. Chvíli počkám, i den, a jdu hledat znovu a ecce!, je to na tom prvním z míst, jen jsem to předtím nějak přehlédl... :suicide_anim:

@Rudykopalson Jasne, ze tam byl duvod, kterej jsem si vzpomnel hned jak mi rekla, kde to nasla. Ten byl jednoduchy: ostatni kapsy jsou velke a zbytecne by tam plandal. Tady zapadne a bude hned po ruce ;)

@colommbo Ja se prave taky snazim davat veci na stejna/logicka mista. Ale nekdy, kdyz nemam svou vybavu, nebo jsem v neznamem prostredi, tak to holt neklapne.

Konec dobry, vsechno dobre :)

Mě dnes potěšil výkon našeho národního mužstva v biatlonu.

Za podmínek, kdy by normální člověk nevylezl z postele,  sice neudělali bednu,  ale dali to.

Na lyžích se plácám,  ve střelbě jsem lepší.  Ale to co jsem dneska viděl.  Totální chalenge.

Ti kucí jsou snajpři.

Obdiv všem zůčastněným.

Udělali mi radost hodinky Suntoo Core z sbazaru. Kupovane jako nefunkční na díly za 500 kč. Stačilo vyměnit baterku a jdou.

Jestli jdou zjistíš až na kopci :-) Už jsem pár Corů co byli maximálně dobrý na odečet času viděl...ale držím palec, za pětikilo by byli dobrý pokud jsou plně funkční.

• adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...