Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Palmův dvůr.

myslel jsem si to, ten znám dokonale,jezdil jsem tam na servis a elektro práce, nasvětlovali jsme mimo jiné i fasády a zahradu  majitel plastický chirurg působící v Americe

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když sem tam jezdil tak tam byl stabilně majordomus a kuchařka s uklízečkou kdyby se náhodou majiteli uráčilo přijet (spíš přiletět, majordomus pro něj jezdil na letiště do Mladý Boleslavi) tak aby měl veškerý komfort, vevnitř neskutečný vybavení opravdu starožitný a žádný kýče, vše ladilo a i pokoje byly vždy laděný v určitém stylu, o bazénu který zabírá celé spodní patro pravého křídla a který je ve stylu římských lázní ani nemluvím. Samozřejmě veškeré práce byly hlášeny dopředu a když jsme dělali něco vevnitř tak majordomus nám byl furt za prdelí, škoda, že vt ý době ještě nebyly moc telefony s foťákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě se podařilo ulovit asi poslední kus knížky Man and his Watch v hardback vydání ;) To mě fakt potěšilo, myslel jsem, že už je beznadějně vyprodaná

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli mi to zitra klapne, bude to den chronomagora v raji - dva prodeje, predani putovnich hodinek dal, vyzvednuti hodinek z velkeho servisu, nakup chybejiciho clanku tahu a potvrzeni rezervacky na vysnene hodinky.

Prijemne planovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě. Mrdne ti, praskne ti cévka, budeš slintat a tahat za sebou nohu. Jsou to jenom hodinky, prodej to a bude se ti líp dejchat. :-)

 

Jak tak čtu ten seznam zásilek a předávek, nechybí ti tam na konci zmlátit nějakou ženskou? Abys to měl jako komplet. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...