Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Tricka vystreloval. 2 zbrane, 2 trika :)

Frostie - bohuzel. Byl jsem dnes i pred hotelem, Andy nam predstavil manzelku, podepsal par papiru (bohuzel mne CD ne) a odjel. A mezitim zbyli clenove jeli rovnou z garazi, ty jsme ani nevideli.

post-4402-0-05873600-1517502014_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako třeba chlast, kouření a sex? Neřekl bych.

Řekl bych že celkově včetně chlastu, kouření i sexu, ale tohle jsou spíše hoby jedinců :-) My jsem byli takový zakrslý díky komoušům řekl bych a dále absencí internetu a podobných výmyslů....dnešní děcka, aspoň většina z nich co tak vidím mají už kolem třináctého roku obrovský nadhled, mají nacestováno, milion informací denně z internetu, no prostě jsou mnohem dál než my a proto se i tak chovají, připadají mi takové oprásklejší prostě :-) Další důležitá věc jsou dnešní vztahy s rodiči a učiteli, dřív to byl spíš strach a respekt, dneska se jedná o kamarádství což je další důvod být oprásklejší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš naprostou pravdu! Je fakt, že knížky už moc nečtu, ale dřív hodně moc a dycky, i dnes, dostane-li se mi nějaká do ruky, rozevřu ji a přičichnu... :) Na elektroniku času dost a jestli se už plní půda, zvážil bych veřejnou knihovnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se čtečce dlouho bránil, ale před 3 roky zkusil a je to super, teď jsem koupil nový Kindle Oasis 7" - tz. větší stránky, fakt výborné. Akorát problém je co s cca 2.500 knížkami, které teď rozdáváme:)) jinak pro děti je papír určitě lepší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri nádhera, tiše závidím, mně v pondělí vytáhli stehy po slepáku takže letošní zimní sezóna je v háji, mám skoro fšechno zakázaný a minimálně měsíc můžu maximálně na lehké procházky, ale potěšilo mě, že tu dnešní procházku jsem si protáhnul na nějakých 9 km a dobrý :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri nádhera, tiše závidím, mně v pondělí vytáhli stehy po slepáku takže letošní zimní sezóna je v háji, mám skoro fšechno zakázaný a minimálně měsíc můžu maximálně na lehké procházky, ale potěšilo mě, že tu dnešní procházku jsem si protáhnul na nějakých 9 km a dobrý :-)

Mě vytáhli minule pondělí stehy z podbricha (celý sval šitý) a už zase cvicim, beham, chodím a včera byl na kole a teda chodím do služeb no :) pomalinku se do toho dostanes. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vytáhli minule pondělí stehy z podbricha (celý sval šitý) a už zase cvicim, beham, chodím a včera byl na kole a teda chodím do služeb no :) pomalinku se do toho dostanes. :)

Přeji ti rychlé uzdravení samozřejmě, ale jak říkáš v klidu a pomalu :-) Já nemohl nic dělat s tím uchem dva měsíce a bylo to pro mě peklo, ale vydržel sem, zdraví máme jenom jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...