Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Já dostal od vojáků tohle, protože bych prý nedohlédl na mušku. To měli pravdu. 

 

post-437-0-68282200-1520446899_thumb.jpg

 

Když jsem si ji na vojenské správě vyzvedával, řekli mi, že si můžu kdykoliv zažádat o výjezdní doložku na Západ a nebudu mít problém. Než jsem to stihl zkusit, přišla revoluce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dostal od vojáků tohle, protože bych prý nedohlédl na mušku. To měli pravdu. 

 

attachicon.gifScan1.JPG

 

Když jsem si ji na vojenské správě vyzvedával, řekli mi, že si můžu kdykoliv zažádat o výjezdní doložku na Západ a nebudu mít problém. Než jsem to stihl zkusit, přišla revoluce :)

tu mám taky, dostal jsem ji v 87

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dostal od vojáků tohle, protože bych prý nedohlédl na mušku. To měli pravdu. 

 

attachicon.gifScan1.JPG

 

Když jsem si ji na vojenské správě vyzvedával, řekli mi, že si můžu kdykoliv zažádat o výjezdní doložku na Západ a nebudu mít problém. Než jsem to stihl zkusit, přišla revoluce :)

taky sem mrzák a mám jí...ale v modernější podobě...taková bílá kartička. Ale radost mi udělala stejnou 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky na to koukám. Ja šel na 24, potom mi to o nějaký měsíc zkrátili.

Zastřilel sem si  z kdečeho a bylo to docela ok.

Teda teď s odstupem času, pruda, šikana a buzerace se časem zapomene.

Jo presne, spatny se zapomene. Jako kockovod jsem zbran ani nepotreboval :-).

Vojto ja to myslel jako podminku u odvodu :-), vidis na Orloj - schopen :-), takze by ti to uskodilo :-). V dobrem, jak jsem psal, v ty dobe bych za ten tvuj modrej papir skoro vrazdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odborník na vše. :)

Mě se ta kompozice líbí...

 

Musí se vždy vše vyhláskovat jako pro Sheldona? S - A - R - C - A - S - M ...

 

Mě potěšila Mora, i když dnes prohrála, kluci bojovali a páteční výjezd do Zlína si doufám užiji s vítěznou tečkou.

Upraveno uživatelem Bobisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dostal od vojáků tohle, protože bych prý nedohlédl na mušku. To měli pravdu.

 

attachicon.gif Scan1.JPG

 

Když jsem si ji na vojenské správě vyzvedával, řekli mi, že si můžu kdykoliv zažádat o výjezdní doložku na Západ a nebudu mít problém. Než jsem to stihl zkusit, přišla revoluce :)

Já dostal oranžovou verzi. Nevím jestli byl mezi nima nějakej rozdíl, ale mohl jsem říkat že mám oranžovou modrou knížku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo presne, spatny se zapomene. Jako kockovod jsem zbran ani nepotreboval :-).

Vojto ja to myslel jako podminku u odvodu :-), vidis na Orloj - schopen :-), takze by ti to uskodilo :-). V dobrem, jak jsem psal, v ty dobe bych za ten tvuj modrej papir skoro vrazdil.

No, tak na Orloj by mě dostali :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...