Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Tondaa73: Tyhle odznaky, jež nosili příslušníci PS na klopách uniforem, byly samosebou dva a zrcadlově obrácené. Pes z tvého obrázku koukal doprava (z pravé klopy) a druhý z levé hleděl doleva. Oba koukali na kravatu. :) Junáctví jsem sám zažil jako kluk v letech 1969-1970, pokud si to správně pamatuju, kdy byla činnost Junáka krátkodobě obnovena a pak zas šmytec. Na ty dva letní tábory i všecky věci kolem, výlety, schůzky, vzpomínám dodnes. Podobně jako moji synové, kteří na přelomu milénia v novodobém Junáku strávili asi šest let. Byla to fajn doba, tehdy i potom, člověk byl mladej a kamarádství mělo tu správnou váhu. :)

Myslel jsem, že ten smajlík je všeříkající... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt dost me potesila pani ze showroomu v elektrocz, ktera pri predvadeni spotrebicu do kuchyne proste nakrajela zeleninu a vrazila ji do trouby, abych mohl ochutnat jak dobre to bude za par minut upeceny a abych pochopil, ze kvuli tomu, abych se najedl nemusim cekat az domu prijde zena!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tondaa73: Máš pravdu, viděl jsem jen text a obrázek a smajlíka pod obrázkem jsem nezaregistroval, moje chyba. I tak jsem tvůj přípodotek bral jako zlehčení a svou odpovědí chtěl spíš jen zavzpomínat na mládí... Peace, please! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...